حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/01/21 تعداد بازدید : 843
ارسال 1518 مقاله به دبیرخانه جشنواره آموزش پزشکی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از ارسال 1518 مقاله به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره آموزش پزشکی خبر داد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: ارسال 1518 مقاله به دبیرخانه جشنواره آموزش پزشکی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از ارسال 1518 مقاله به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره آموزش پزشکی خبر داد.
دکتر محمد آزادبخت در نشست خبری ، اظهار داشت:سیزدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی و پنجمین جشنواره شهید مطهری اردیبهشت امسال برگزار می شود.
وی تصریح کرد:این همایش چهار روزه، شامل موضوعات مختلفی از حمله کارگاه‌های آموزشی، پنل‌ها، سخنرانی اصلی و سخنرانی مقاله، ارائه پوستر و نشست معاونان آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور است.
دکتر آزادبخت با اشاره به اینکه در جشنواره شهید مطهری، فرآیندهای برتر آموزشی مورد تقدیر قرار می گیرند، ادامه داد: در همایش آموزش پزشکی، نتایج تحقیقات به صورت سخنرانی و پوستر ارائه می‌شود.
وی بیان داشت:‌ همایش دارای هشت محور از حمله نهادینه کردن فرهنگ اسلامی ایرانی در آموزش پزشکی، اخلاق و معنویت در علوم و حرف پزشکی، الگوهای تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، راهکارهای ارتقای انگیزه اعضای هیئت علمی و فراگیران، شکوفایی خلاقیت‌ها و رقابت سالم در آموزش پزشکی، رهکارهار تحقق اهداف و برنامه‌های عملیاتی نقشه جامع علمی در حوزه آموزش علوم پزشکی، آموزش علوم پزشکی پاسخگو به نیازهای جامعه و توازن حیطه‌های مختلف وظایف و مسئولیت‌های اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌ها است.

دکتر آزادبخت با اشاره به اینکه 1518 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد، افزود:نتایج داوری به اطلاع نویسنده‌های مقاله‌ها رسیده است.

وی با بیان اینکه مقالات در سه بخش سخنرانی، پوستر و مردود اعلام نتیجه شد، تصریح کرد: این همایش از بزرگترین همایش‌های علوم پزشکی در سطح کشور است که برای افتتاحیه و اختتامیه، شخص وزیر و معاونانش شرکت می‌کنند و تا 2هزار نفر شرکت کننده دارد.

وی متذکر شد:‌این همایش با مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی قطب شمال کشور شامل دانشگاه‌های اردبیل، گیلان، بابل، گلستان، سمنان، شاهرود و دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می‌شود.

این مسئول بیان داشت:‌داوری مقالات در هر محور، توسط یکی از این دانشگاه‌ها صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد:‌این همایش در 12 دوره برگزاری، در دانشگاه‌های تیپ یک برگزار شده و تاکنون در دانشگاه‌های شمال کشور برگزار نشده و مازندران نخستین باری است که چنین همایشی را با این سطح گستردگی برگزار می کند.
ارسال 1518 مقاله به دبیرخانه جشنواره آموزش پزشکی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal