حوزه ریاست
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/07/04 تعداد بازدید: 1
برداري بيمارستان 32 تختخوابی امام حسین نکا با حضور وزير بهداشت
بيمارستان 32 تختخوابی امام حسین نکا با حضور وزير بهداشت و درمان به بهره برداري رسيد.

بيمارستان 32 تختخوابی امام حسین نکا با حضور وزير بهداشت و درمان به بهره برداري رسيد.
با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران ، استاندار و امام جمعه، و جمعي از مسئولان استانی بيمارستان 44 تختخوابي امام حسين (ع) شهرستان نكا افتتاح و مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

در اين مراسم، دكتر وحيد دستجردي گفت: با افتتاح اين بيمارستان، بيش از يكصد و سي نفر كه همگي بومي شهرستان نكا هستند، مشغول به كار خواهند شد و جمعيت يكصد و ده هزار نفري شهرستان نكا از خدمات درماني اين مركز نيز بهره‌مند خواهد شد.

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي افزود: خوشبختانه بيمارستان امام حسين (ع) با توجه به نياز مردم اين شهرستان، مجهز به ÏÇÜ‌، ÇÇÜ‌ و بخش‌هاي جنرال (عمومي) بوده و با افتتاح اين بيمارستان، نياز مردم اين شهر به تخصص‌هاي جراحي عمومي، داخلي، اطفال، راديولوژي، بيهوشي و زنان برطرف خواهد شد.

در این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به این مطلب که بيمارستان از جديدترين و مدرن‌ترين تجهيزات بيمارستاني استفاده شده است افزود : تفاوت آن با ديگر بيمارستان‌هاي استان، امكانات رفاهي و پزشكي مناسب كه در خور مردم ماست در نظر گرفته شده كه در نوع خود بي‌نظير بوده و هر اتاق به‌صورت دو تخته داراي امكانات رفاهي مجزا شامل سرويس بهداشتي، تلويزيون، يخچال و در بهترين موقعيت شهري قرار گرفته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران گفت : اين بيمارستان در زميني به مساحت 4 هزار و 700 مترمربع در چهار طبقه و داراي بخش‌هاي داخلي، جراحي، اطفال و نوزادان، زنان و زايمان، آي.سي.يو، اورژانس، درمانگاه تخصصي، داروخانه، آزمايشگاه و راديولوژي است كه با اعتباري افزون بر 6 ميليارد تومان احداث شده است.

دکتر ناصحی افزود : از كل اعتبارات در نظر گرفته براي اين بيمارستان 2 ميليارد تومان از مصوبات سفر دوم رياست جمهوري بوده كه وزارت نفت متعهد شد تامين كند كه تاكنون مبلغ 950 ميليون از اين اعتبار جذب شد.

 

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal