حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/01/22 تعداد بازدید : 699
كلینیک تخصصی و فوق تخصصی مصطفويان در ساري افتتاح می شود
كلینیک تخصصی و فوق تخصصی مصطفويان با فردا با حضور مسولان استاني و دانشگاهي علوم پزشکی مازندران در مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري افتتاح مي شود.

فاز دوم كلینیک تخصصی و فوق تخصصی مصطفويان فردا با حضور مسولان استاني و دانشگاهي علوم پزشکی مازندران در مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري افتتاح مي شود.
دکتر عالیه زمانی رییس مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره) ساری ضمن اعلام خبر فوق ، با اشاره به اینکه در این کلینیک بیش از 50 پزشک متخصص و فوق متخصص، حضور دارند گفت: این مرکز به منظور خدمات مطلوب به بیماران  با صرف هزینه 400 میلیون تومان بازسازی و بهسازی شده است.
وی با بیان اینکه این کلینیک صبح ها و عصرها فعال خواهد بود افزود:  در این مرکز انواع جراحی عمومی، متخصص داخلی ، گروههای فوق تخصصی عروق و ریه، گوارش، جراحی مغز و اعصاب ونیز توانبخشی، دیابت و...انجام می شود.
رییس مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره) ساری از راه اندازی واحد جدید به نام آموزش زایمان فیزیولوزیک در این کلینیک خبر داد و بیان داشت: به منظور ترویج زایمان طبیعی 3 اتاق با کاربری های متفاوت برای مادران باردار در نظرگرفته شده است.
زمانی با تاکید بر اینکه مراجعه کنندگان به این مرکزشماره کارت ملی خود را به منظور درج در پرونده الکترونیکی، به همراه داشته باشند خاطرنشان ساخت: یکی از اقدامات خوب کلینیک طوبی وجود متخصص داخلی است به طوری که بیماران روزانه توسط پزشک متخصص داخلی ویزیت می شوند و در صورت لزوم به متخصص و یا فوق تخصص ارجاع داده می شود.
زمانی ضمن اشاره به اینکه تمامی دفترچه ها در این مرکز پذیرفته می شود، بیان داشت: این مرکز نیز مانند سایر کلینیکهای درمانی دولتی با تعرفه دولتی بيماران را پذیرش می کند.
وی با بیان اینکه لوازم اولیه و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در این کلینیک  وجود دارد گفت: 350 میلیون تومان برای بازسازی و بهسازی و 50 میلیون تومان نیز برای تجهیزات اداری این کلینیک هزینه شده است.
گفتنی است ساختمان این کلینیک در دو طبقه ،اهدایی مرحوم حاج علی نقی مصطفویان است  که در خیابان رازی روبه روی مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره) ساری وجود دارد.

كلینیک تخصصی و فوق تخصصی مصطفويان در ساري افتتاح می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal