حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/01/25 تعداد بازدید : 462
دانشگاه علوم پزشکی مازندران جز دستگاههای موفق استان است
معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران در همایش استانی هفته سلامت در فریدونکنار گفت :دانشگاه علوم پزشکی مازندران با این سطح از خدمات و قابلیتهای خوبی که ارایه می دهد جز دستگاههای موفق استان است
سالمندان سرمایه های مولد کشور برای دستیابی به توسعه هستند

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران در همایش استانی هفته سلامت در فریدونکنار،با بیان اینکه جمعیت جوان استان در حال افزایش است گفت:یکی از محورهای توسعه یافتگی ، سلامت است و انسان سالم و با نشاط می تواند محور توسعه باشد از این رو سالمندان سرمایه های مولد کشور برای رسدن به اهداف توسعه به شمار می روند.

ابراهیمی ضمن اشاره به اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته برای داشتن سالمندی سالم افزود: برنامه های جدی برای آسایش این افراد باید صورت گیرد.

وی دوران سالمندی را دوره انتقال ارزشها و تجربیات به نسل جوان عنوان و تصریح کرد:40 درصد از جمعیت کشور ما را افراد سالمند تشکیل می دهند لذا ضروری است ، ظرفیتها و آسیبهای این دوره را بشناسیم و با تضمین امنیت مالی،توسعه محیطهای دوستانه و دسترسی به مولفه های بهداشتی به سالمندان کمک کنیم.

معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران ، ارتقای شاخص سلامت و بهداشت را حاصل تلاش کارکنان شبکه بهداشت دانست و گفت: در همه بخشها ، باید نقش تاثیرگذار خود را به خوبی اجرا کنیم تا به اهداف مورد نظر دست یابیم.

ابراهیمی با تاکید برافزایش سیاستهای حمایتی سالمندان از سوی دولت خاطرنشان ساخت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران با این سطح از خدمات و قابلیتهای خوبی که ارایه می دهد جز دستگاههای موفق  استان است و امیدواریم در سال جاری گام خود را برای فعالیتهای بیشتر استوارتر کنیم.
دانشگاه علوم پزشکی مازندران جز دستگاههای موفق  استان است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal