حوزه ریاست
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/07/11 تعداد بازدید: 8
هشت سال دفاع مقدس دربهای آسمان بر روی خاکیان فرش نشین گشوده شد
دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه معرفی رییس شورای بسیج جامعه پزشکی استان مازندران که با حضور سردار سید محمد شاهچراغی فرمانده سپاه کربلای مازندران و محمد رضا رهنمون رییس بسیج جامعه پزشکی استان ،اعضای بسیج جامعه پزشکی مازندران در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد

دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه معرفی رییس شورای بسیج جامعه پزشکی استان مازندران که با حضور سردار سید محمد شاهچراغی فرمانده سپاه کربلای مازندران و محمد رضا رهنمون رییس بسیج جامعه پزشکی استان ،اعضای بسیج جامعه پزشکی مازندران در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد گفت : باید از حافظان نظام در هر جایگاهی از بسیج و سپاه و ایثارگران دفاع مقدس حمایت کنیم و همانطوری که شهدای گرانقدر برای دفاع از اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا کردند ما هم ادامه راه آنان یعنی حفظ ارزشهای والای اسلامی ، استکبار ستیزی و پیروی از مقام معظم رهبری را واجب می دانیم .
دکتر ناصحی افزود: بسیجیان باید همیشه دارای عزت ، اقتدار و قدرت باشند و براساس آن گام برداشته تا عظمت و عزت امت اسلامی برای همیشه حفظ شود .

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به اهمیت حفظ انسجام و وحدت افزود : علم و ایمان ، وحدت و انسجام ، قدرت جهادی در پرتو ایمان کامل ، بسیجیان و پاسداران ما را شجاع می کند .

وی سخنان رییس جمهوری در سازمان ملل را برگرفته از دین و ولایت دانست و افزود : ریاست جمهوی از موضع اقتدار و حقانیت ملت شهیدپرور و همه ملت ها با زیر سوال قرار دادن 11 سپتامبر و هولوکاست آمریکا را در بحرانی جدی قرار داد .

در این مراسم سردار سید محمد شاهچراغی فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز با اشاره به نقش جامعه پزشکی و امداد گران در طول هشت سال دفاع مقدس افزود : بسیج جامعه پزشکی در هشت سال دفاع مقدس ازخودگذشتگی و ایثارگریهای فراوانی در پرونده خود دارد و باید در این مقطع زمانی در جبهه جنگ نرم نیز طلایه دار مقابله با استکبار جهانی باشد .

در پایان این مراسم دکتر حسین آزاده به عنوان رییس شورای سازمان بسیج جامعه پزشکی استان مازندران معرفی و از خدمات دکتر محمد صادقی تقدیر شد .
 

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal