حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/01/29 تعداد بازدید : 748
مسول دبيرخانه سامد در دانشگاه علوم پزشكي مازندران : بيماران قبل از انجام مراحل درمان مراجعه كنند
مسول دبيرخانه سامانه الكترونيكي مردم و دولت در دانشگاه علوم پزشكي مازندران با تاكيد براينكه مردم با اين ديد به سامانه مراجعه كنند كه بخشي از هزينه هاي درماني در بيمارستانهاي دولتي با تخفيفي كه در نظر گرفته شده به آنها تعلق مي گيرد افزود: مردم قبل از انجام مراحل درمان به ما مراجعه كنند تا از اين تخفيف برخوردارشوند.
مسول دبيرخانه سامد در دانشگاه علوم پزشكي مازندران : بيماران قبل از انجام مراحل درمان مراجعه كنند
مسول دبيرخانه سامانه الكترونيكي مردم و دولت در دانشگاه علوم پزشكي مازندران با تاكيد براينكه مردم با اين ديد به سامانه مراجعه كنند كه بخشي از هزينه هاي درماني در بيمارستانهاي دولتي با تخفيفي كه در نظر گرفته شده  به آنها تعلق مي گيرد افزود: مردم قبل از انجام مراحل درمان به دانشگاه علوم پزشکی مازندران مراجعه كنند تا از اين تخفيف برخوردارشوند.
دكتر سید سعید موسوي با بيان اينكه اين سامانه در پي سفرهاي استاني هيات دولت به منظور حل مشكلات مردم راه اندازي شده گفت: به دليل ارايه خدمات مطلوبتر به بيماران و مردم، ابلاغ تشكيل دبيرخانه سامد طي اسفندماه سال گذشته در اداره بازرسي دانشگاه علوم پزشكي مازندران صادر شد.
دكتر موسوي ضمن بيان اينكه در اين سامانه نامه ها و درخواستهاي مردمي تحليل، بررسي و سپس به بخشهاي مربوطه ارجاع داده مي شود افزود: در دور سوم سفر رياست جمهوري به مازندران 9 هزار نامه و درخواست مردمي به دانشگاه علوم پزشكي مازندران ارجاع داده شد.
وي با اشاره به اينكه به دليل برخي مسايل از جمله مشكلات نرم افزاري-عدم تخصيص بودجه و اعتبار براي مراجعه كنندگان  اقدام خاصي در مورد نامه هاي مردمي صورت نگرفته تصريح كرد: با راه اندازي سامانه الكترونيك مردم و دولت  و برنامه ريزيهاي انجام شده خدمات مناسب تري به مردم ارايه خواهد شد.
مسول دبيرخانه سامد در دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اينكه برخي نامه ها مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشكي نيست خاطرنشان ساخت: افراد بايد براي ثبت درخواستهاي خود ابتدا به اداره كل بازرسي استانداري مراجعه كنند و سپس به حوزه هاي مربوطه معرفي مي شوند.
دكتر موسوي با بيان اينكه بيشتر درخواستهاي مربوط به دانشگاه  شامل كمك هزينه مالي براي درمان است ادامه داد: به غير از سفرهاي استاندار به طور ميانگين روزانه 10 تا 15 نامه به دبيرخانه سامد در دانشگاه ارسال مي شود.
وي ضمن اشاره به اينكه اين سامانه در حال حاضر 11 روزكاري فعاليت خود را آغاز كرده است، اظهار داشت: پس از ارجاع درخواستهاي مردمي به دبيرخانه سامد افراد شناسايي و با مديران شهرستانها در خصوص نياز معرفي شدگان مكاتبات لازم صورت مي گيرد و اقدامات مقتضي انجام مي شود
مسول دبيرخانه سامد در دانشگاه علوم پزشكي مازندران با تاكيد بر اينكه بخشي از هزينه هاي درمان بيماران معرفي شده از سوي رياست جمهوري پرداخت مي شود، خاطرنشان ساخت: چنانچه فردي نياز به درمان داشته باشد كدهاي وي‍ژه اي براي او درنظر گرفته مي شود كه بر اساس آنها مي توانند از يكصد هزار تا 2 ميليون تومان تخفيف در درمان كه از سوي نهاد رياست جمهوري در نظر گرفته شده برخوردار شوند.
دكتر موسوي ادامه داد: درا ين فرايند دانشگاه علوم پزشكي هزينه هاي انجام داده را به دفتر رياست جمهوري اعلام و براي دريافت اعتبار اعلام شده اقدام مي كند.
وي نداشتن رديف بودجه اي مشخص را يكي از مشكلات پيش روي در درمان اينگونه بيماران دانست و گفت: اگر در آيين نامه دبيرخانه سامد سالانه براي درمان بيماراني كه از سوي استانداري معرفي مي شوند بودجه اي پيش بيني شود براي كمك بيشتر به افراد بي بضاعت دست ما نيز باز خواهد بود.
مسول دبيرخانه سامد در دانشگاه علوم پزشكي مازندران : بيماران قبل از انجام مراحل درمان مراجعه كنند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal