حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/03 تعداد بازدید : 909
45 مصوبه و 56 پروژه حاصل سه سفر رییس جمهور در بخش بهداشتی و درمانی به استان
در مجموع این سفرها، 45 مصوبه شامل 56 پروژه در بخش بهداشتی و درمانی استان تصویب شد
 رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نمایشگاه ره آورد سفرهای رییس جمهور و هیات دولت به مازندران با بیان اینکه در مجموع این سفرها، 45 مصوبه شامل 56 پروژه در بخش بهداشتی و درمانی استان تصویب شد گفت: بیشتر این مصوبات و پروژه ها به مرحله اجرا درآمده اند.
دکتر ناصحی در سخنانی ضمن اشاره به اینکه دور اول سفر 14 مصوبه و 24 پروژه  در بخش بهداشتی و درمانی تعریف شده افزود: احداث بیمارستان 320 تخت خوابی ساری-تکمیل و تجهیز دانشکده های پزشکی و پیراپزشکی- تجهیز 24 کانکس اورژانس بین راهی –تکمیل و تجهیز بیمارستانهای گلوگاه،نکا ،نوشهر ، نور ،محمود آباد ،زیرآب و سواد کوه و نیز احداث بیمارستان جایگزین در آمل  و چالوس –احداث بیمارستان ده تخت خوابی کجور نوشهر و پلور آمل و...از جمله این مصوبات به شمار می رود.
وی تصریح کرد:در دور دوم سفرهای هیات دولت به مازندران 11 مصوبه و 11 پروژه پیش بینی شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با اشاره به اینکه احداث 150 خانه بهداشت روستایی -40 مرکز بهداشتی و درمانی-اختصاص یک دستگاه سی تی انژیو-احداث فضای پشتیبانی لازم در بیمارستانهای گلوگاه و نوشهر و نیز مطالعه و تکمیل ساختمان دانشگاه بین المللی رامسر-تکمیل و تجهیز بیمارستان نیمه تمام نکاو...از مهمترین مصوبات دور دوم سفر محسوب می شود خاطر نشان ساخت: بسیاری از این پروژه ها به مرحله اجرایی درآمده است.
دکتر ناصحی در خصوص سفر سوم رییس جمهور به استان افزود: این دوره از سفر 20 مصوبه و 20پروژه  پیش بینی شده است.
وی با اشاره به اینکه 2 مصوبه راه اندازی بیمارستان جامع  زنان و راه اندازی مرکز رادیوتراپی در ساری از مهمترین این پروژه ها می باشد خاطرنشان ساخت:  این پروژه ها در 6 ماهه اول امسال به بهره برداری خواهند رسید.
گفتنی است نمایشگاه ره آورد سفر های استانی هیات دولت به مازندران از دوم اردیبهشت ماه امسال به مدت 3 روز در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور دستگاههای اجرایی استان در 33 غرفه دایر است.
45 مصوبه و 56 پروژه حاصل سه سفر رییس جمهور در بخش بهداشتی و درمانی به استان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal