حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/13 تعداد بازدید : 282
استاد شهید مطهری منادی حریت و اسوه اخلاق در علم است
وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در پيامي به مناسبت برگزاري سيزدهمين همايش آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره شهيد مطهري در پيامي استاد شهید مرتضی مطهری را منادی حریت و اسوه اخلاق و معنویت و نمونه کم نظیر تلاش و پایمردی در علم و معرفت دانست و گفت: ايشان به منزله خورشید تابناکی در آسمان فرهنگ و معارف الهی و انسانی، تا قیامت خواهد درخشید.
 در پیام وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی به مناسبت افتتاح سيزدهمين همايش آموزش پزشكي عنوان شد:
 استاد شهید مطهری منادی حریت و اسوه اخلاق  در علم است
وزير بهداشت در پيامي به مناسبت برگزاري سيزدهمين همايش آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره شهيد مطهري در پيامي استاد شهید مرتضی مطهری را منادی حریت و اسوه اخلاق و معنویت و نمونه کم نظیر تلاش و پایمردی در علم و معرفت دانست و گفت: ايشان به منزله خورشید تابناکی در آسمان فرهنگ و معارف الهی و انسانی، تا قیامت خواهد درخشید.
دکتر مرضیه وحید دستجردی در اين پيام بيان داشت: بزرگداشت سالگرد شهادت این عالم مجاهد فاضل عارف شهید، عرصه جهاد علمی، نعمت بی بدیلی است که جامعه علمی دانشگاهی از برکات آن همه ساله محظوظ می شوند.
وي با تاكيد براينكه بنا به وصیت امام راحل و بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی، جوانان و دانشگاهیان نباید بگذارند آثار ارزنده این استاد بزرگ مهجور بماند خاطرنشان ساخت: جشنواره شهید مطهری که به شناسائی، معرفی و ترویج فرآیندهای برتر آموزش پزشکی اختصاص دارد، برنامه شایسته‌ای است که به اهتمام حوزه معاونت آموزشی طراحی و برگزار شده است.
 وزیر بهداشت، درمان و آموزش علوم پزشکی از ویژگی های این جشنواره را  برگزاری یکپارچه آن در عموم دانشگاهها عنوان و تصريح كرد: طبق ارزیابی‌ها، جشنواره مذكور موجی از ظهور و بروز ابتکارات و تلاش‌های نخبه و شایسته را به دنبال داشته است لذا شایسته است تلاش‌های بعدی برای ارتقای اعتبار بخشی و جایگاه ملی این جشنواره با ارزش صورت پذیرد.
دکتر مرضیه وحید دستجردی ادامه داد: نگاه عملیاتی و اجرائی به فرایندهای برگزیده، تلاش‌ها و دست‌آوردهای حاصله را به بار خواهد نشاند و از ثمرات آن جامعه علمی و دانشگاهی و بخش سلامت کشور برخوردار خواهد شد.
 استاد شهید مطهری منادی حریت و اسوه اخلاق  در علم است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal