حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/14 تعداد بازدید : 65
300 نفر در كارگاههاي آموزشي شركت كردند
دبير علمي سيزدهمين همايش آموزش پزشكي در حاشيه برپايي كارگاه هاي آموزشي جشنواره شهيد مطهري گفت:در اين همايش 12 كارگاه، که هر کدام با حضور دو تا چهار مدرس برگزار شده و در مجموع 300 پزشك و هيات علمي در آن شركت كردند.
دبير علمي سيزدهمين همايش آموزش پزشكي در حاشيه برپايي كارگاه هاي آموزشي جشنواره شهيد مطهري گفت:در اين همايش  12 كارگاه، که هر کدام با حضور دو تا چهار مدرس برگزار شده و در مجموع  300 پزشك و هيات علمي در آن شركت كردند.
دكتر حسيني مهر با بيان اينكه 580 فرايند به دبيرخانه جشنواره ارسال شد و 59 فرايند در نهايت انتخاب شدند كه در مدت زماني هر كدام 5 دقيقه ارايه مي شود، افزود: اين فراينده ها در 8 محور بيان مي شود.
وي ضمن بيان اينكه  از بين دانشگاه هاي تيپ يك و دو و سه، يك تا سه فرايند انتخاب شدتصريح كرد:  دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز با ارايه دو فرايند برتر در اين همايش حضور دارد.
 دبير علمي سيزدهمين همايش آموزش پزشكي با اشاره به اينكه در اين همايش 15 پانل نيز ارايه مي شود تصريح كرد: رونمايي از تنديس حكيم علي ربن طبري  و تقدير از فرايند ها و اساتيد برتر و نيز تبادل اطلاعات و تجربيان ساير دانشگاه ها از جمله برنامه هاي اين همايش مي باشد.
وي كاربردي كردن و گسترش ايده ها را يكي از اهداف برگزاري همايش برشمرد و گفت: برخي از اين فرايندها آموزشي هستند و قابليت كاربردي شدن را دارا مي باشند.
دكتر حسيني مهر با بيان اينكه بيش از 200 نفر در اجرايي شدن اين همايش تلاش كردند افزود: شناساندن بزرگان علمي و فرهنگي خطه مازندران به ويژه حكيم علي ربن طبري از جمله هدف هاي اساسي پنجمين جشنوا ره شهيد مطهري است.
300 نفر در كارگاههاي آموزشي شركت كردند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal