حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/14 تعداد بازدید : 269
از ويژگي هاي فرايندهاي برتر قابلبت اجرايي آنهاست
معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در حاشيه پنجمين جشنواره شهيد مطهري با تاكيد بر اينكه فرايندهاي برتر كشور در قالب ارايه بودجه قابل اجرا شدن هستند گفت: بدين منظور در دانشگاههاي علوم پزشكي، مركز مطالعه و توسعه آموزشي راه اندازي شده كه از وظايف مهم آن پرداختن به به امور كيفي ، آموزشي، شيوه هاي آموزش، اموزش مداوم و شناسايي فرايند برتر است.
معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي:
از ويژگي هاي فرايندهاي برتر، قابلبت اجرايي آنهاست
معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در حاشيه پنجمين جشنواره شهيد مطهري با تاكيد بر اينكه فرايندهاي برتر كشور در قالب ارايه بودجه قابل اجرا شدن هستند گفت: بدين منظور در دانشگاههاي علوم پزشكي، مركز مطالعه و توسعه آموزشي راه اندازي شده  كه از وظايف مهم آن پرداختن به  به امور كيفي ، آموزشي، شيوه هاي آموزش، آموزش مداوم و شناسايي فرايند برتر است.
دكتر محمد علي محقق ادامه داد: به مناسبت شهادت استاد مرتضي مطهري و هفته معلم در اين جشنواره از 3 استاد برتر كشوري نيز تجليل به عمل مي آيد.
وي با اشاره به اينكه  براي اولين بارهمايش آموزش پزشكي در دانشگاه علوم پزشكي تهران  برگزار شد، افزود: تاكيد بر فرايندهاي برتر  و نوآور در عرصه پزشكي از ويژگي برجسته اين جشنواره است.
 معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي با تاكيد بر اينكه آموزش پزشكي در امر خطير تربيت نيروي انساني در بخش سلامت در ارتباط است، تصريح كرد: انتظار مي رود در اين همايش ها از افتخارات و خلاقيت هاي اصحاب علم و دانش در بخش آموزش به شكل جامع تري استفاده شود.
دكتر محققي ضمن اشاره به اينكه اين جشنواره به شناسايي ، ايجاد رقابت براي توليد فرايند برتر و معرفي آن اهتمام دارد خاطرنشان ساخت:  59 فرايند منتخب شده در اين جشنواره به صورت كتاب انتشار خواهد شد.
وي با تاكيد بر اينكه براي تحقق فرايند مكانيزم به ساختار نياز داريم بيان داشت: آموزش موضوعي است كه به حمايت و سرمايه گذاري نياز دارد.
دكتر محققي ادامه داد: با نگاه مثبتي كه در امر اختصاص بودجه به آموزش پزشكي قرار دارد انتظار مي رود طرحهاي نوآور آموزشي اجرايي شود.
معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي با اشاره به اينكه اين همايش ظرفيت بين المللي شدن را دارد گفت: با توجه به نامگذاري امسال به سال توليد و حمايت از كار و سرمايه ملي ، توليد منابع علم و فناوري و پژوهشهاي صورت گرفته در حيطه پزشكي از اهميت ويژه اي برخوردار است.
وي ادامه داد: منطقي است با تربيت نيروي انساني متخصص و باتجربه در بخش سلامت به حد اعلا برسيم .
دكتر محققي با اشاره به اينكه توليد فناوري هاي سلامت ما را از كشورهاي ديگر بي نياز مي كند گفت:  تحقق تمامي اسناد توسعه در بخش سلامت شامل سند آمايش سرزميني در علوم پزشكي و نقشه جامع علمي در بخش  سلامت ، سند چشم انداز  و تحول و نوسازي در اين بخش  دستور كلي همايش است.
معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي به  نشست معاونين و روساي دانشگاههاي علوم پزشكي قطب شمال با هدف تبادل نظر اشاره و تصريح كرد: دانشگاههاي علوم پزشكي كشور به 4 گروه تقسيم بندي مي شوند.
وي ادامه داد: 5 دانشگاه علوم پزشكي تهران- شهيد بهشتي تهران- شيراز- مشهد  و اصفهان در سطح بين المللي فعاليت مي كنند.
دكتر محققي تصريح كحرد:يك دانشگاه علوم پزشكي ايران بين 500 دانشگاه برتر بين المللي قرار دارد.
معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي  خاطرنشان ساخت: اگر سيستم حاضر بر اساس اسناد توسعه و برنامهه اي مصوب مجلس مسير حركتشان را سرعت بخشند در صحنه هاي بين المللي به موقعيتهاي ممتازتري دست خواهيم يافت.
از ويژگي هاي فرايندهاي برتر قابلبت اجرايي آنهاست
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal