حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/14 تعداد بازدید : 360
به توسعه کیفی بيشتر توجه شود
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار: به توسعه کیفی بيشتر توجه شود
 عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار: به  توسعه کیفی بيشتر توجه شود
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در گفتگو با خبرنگاران به افزایش کمی دانشگاه ها اشاره کرد و گفت : در توسعه کیفی مشکل داریم و نتوانسته ايم پا به پای  کمیت پیش رويم.
دكتر پژهان با بيان اينكه فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی که خروجی های دانشگاه هستند با انتظارات از پیش تعیین شده ی نظام اموزش عالی مطابقت لازم راندارند افزود: دانشجويان هنوز توانایی کامل برای ارائه خدمات را به دست نیاورده اند.
وی ادامه داد: تشکیل شوراهای هماهنگی آموزش و سلامت به منظور تطابق موثر آموزش علوم پزشکی با نیازهای شغلی موجود در جامعه است که باید در همه دانشگاه ها مورد توجه قرار گیرد.
اين عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، آموزش دانشجو متناسب با نیازهای کاری فردای او، استفاده از سیستم آموزشی را از اهداف اساتيد دانشگاه علوم پزشكي شيراز دانست و تصريح كرد:  یادگیری دانشجویان با استفاده کردن از آموزش آزمایشگاهی و آموزش حضوری در آزمایشگاههای سازمان انتقال خون در درس فیزیولوژی خون هدف فرايند ارايه شده است که بعد از اجرای این طرح میزان اشتیاق و علاقه دانشجویان برای یادگیری افزایش یافت.
د كترپژهان در پایان اشاره کرد: با بازنگری در سرفصلهای این دروس و فعالیت در سازمانهای دیگر از این فرصت و امکانات در راستاي افزایش علاقه و یادگیری و ایجاد بستری جدید باید استفاده کرد.
به  توسعه کیفی بيشتر توجه شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal