حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/16 تعداد بازدید : 24
همه مرهون زحمات معلمان هستيم
نماينده ولي فقيه در مازندران با تاكيد بر اينكه همه ما مرهون زحمات معلمان هستيم گفت: شخصيت همه ما مديون آموزش و پرورش ، مدرسه و معلم است بنابراين در قدرداني از مقام معلم بايد گفت همانطور كه خداوند حيات مي بخشد معلم هم به نوعي حيات بخش است و همه ي بوسيناها و غزالي ها از دامان معلم به درجات رفيع رسيدند.
نماينده ولي فقيه در مازندران طي اختتاميه پنجمين جشنواره شهيد مطهري اعلام كرد: همه مرهون زحمات معلمان هستيم
نماينده  ولي فقيه در مازندران با تاكيد بر اينكه همه ما مرهون زحمات معلمان هستيم گفت: شخصيت همه ما مديون آموزش و پرورش ، مدرسه و معلم است بنابراين در قدرداني از مقام معلم بايد گفت همانطور كه خداوند حيات مي بخشد معلم هم به نوعي حيات بخش است و همه ي بوسيناها و غزالي ها از دامان معلم به درجات رفيع رسيدند.
آيت الله طبرسي در مراسم اختتاميه پنجمين جشنواره شهيد مطهري برگزاري نشستهاي علمي و فرهنگي را بسيار با كيفيت و از همه جهات قابل توجه دانست افزود: يكي از كارهاي بسيار حسنه در عرصه علم و ادب برگزاري چنين همايش هايي است.
وي ادامه داد: برگزاري همايشها كاري علمي و فرهنگي است و فصل خوبي هم براي برگزاري آن در نظر گرفته شده است.
نماينده  ولي فقيه در مازندران  با بيان اينكه شناخت شخصيت استاد مطهري كار آساني نيست تصريح كرد: مطهري از جمله شخصيت هايي است كه در زمان خود بسيار درخشيد .
وي  اثرات ، خدمات و افكار استاد را از دلايل ماندگاري شهيد مطهري برشمرد و گفت: تربيت صحيح اين استاد فرزانه و حضور وي در حوزه و دانشگاه از امتيازات ويژه ايشان بوده است.
 آيت الله طبرسي با بيان اينكه استاد مطهري در همه زمينه ها صاحب نظر است و آثارش به عنوان آثاري برجسته شناخته شده افزود: امام راحل در شهادت اين استاد بزرگ فرمود: من فرزند عزيزي را از دست دادم كه پاره ي تنم بود.
وي به حكيم علي ربن طبري به عنوان فرهيخته مازندراني اشاره و تصريح كرد: شخصيت هايي چون حكيم طبري و همه نخبگان و ستارگان علم و دانش و معرفت به تدريج شناخته مي شوند و همه پي به ارزشهاي واقعي آنها مي برند.
نماينده  ولي فقيه در مازندران در پايان سخنانش از حضور معاونين و روساي دانشگاه علوم پزشكي در اين همايش قدرداني كرد.
 
همه مرهون زحمات معلمان هستيم
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal