حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/16 تعداد بازدید : 229
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي مازندران: اساتید باید الگوی دانشجویان باشند
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي مازندران در حاشیه برگزاری سیزدهمین همایش آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه در حرفه پزشگی الگو و نمونه بودن اساتید تاثیر بسزایی در دانشجویان می گذارد گفت: سیاست اصلی برگزاری این همایش تحول و بازسازي در آموزش پزشكي است.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي مازندران: اساتید باید الگوی دانشجویان باشند
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي مازندران در حاشیه برگزاری سیزدهمین همایش آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه در حرفه پزشگی الگو و نمونه بودن اساتید تاثیر بسزایی در دانشجویان  می گذارد گفت: سیاست اصلی برگزاری این همایش تحول و بازسازي در آموزش پزشكي  است.
دكتر حسين جلاهي  به حضور دانشجویان در کنار عوامل اجرایی این همایش اشاره و تصریح کرد: این امر نشاندهنده مشاركت دانشجویان در راستای ارتقا دانش در حوزه پزشكي است.
وی ضمن بیان اینکه در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران 4 هزار دانشجو و 10 تا 12 كانون دانشجويي و 5 نشريه فعال علمي و فرهنگي وجود دارد افزود:این ارقام نشان می دهد دانشجويان براي ما مهم هستند.
 معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي مازندران ادامه داد: انتظار داريم پيامد و نتایج همه برنامه هاي وزارتخانه خروجي هاي موفق و دانش آموختگاه با معرفت و با مهارت و تخصص باشد.
دكتر حسین جلاهي خاطرنشان ساخت: تربیت دانش آموختگان توانمند و ماهر و با اخلاق حرفه اي يكي از ناگاه هاي مسئولان وزارت بهداشت و درمان است و مانیز به عنوان يك ارزش ديني و فرهنگي به جنبه هاي انساني و اخلاقي آموزشی توجه می کنیم  و در حقيقت اين مسئله مهم چشم انداز ماست.
وی ادامه داد: هرچه اساتيد در اين زمينه با حساسيت و مسئوليت عمل كنند شاگردان متعهد و با اخلاقي هم تربيت خواهند كرد و جامعه علاوه بر استفاده و بهره از مهارت و تخصص آنها از منش و رفتار آنها نيز تاثیر خواهد گرفت.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي مازندران: اساتید باید الگوی دانشجویان باشند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal