حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/18 تعداد بازدید : 404
برگزاري نخستين نشست شوراي هماهنگي امورايثارگران دانشگاه علوم پزشكي در سال جاري
نخستين نشست شوراي هماهنگي امورايثارگران دانشگاه علوم پزشكي در سال جاري با حضور نمايندگان و منتخبين ايثارگر مراكز تابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد
با حضور نمايندگان و منتخبين ايثارگر مراكز تابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران صورت گرفت:  برگزاري نخستين نشست شوراي هماهنگي امورايثارگران دانشگاه علوم پزشكي در سال جاري نخستين نشست شوراي هماهنگي امورايثارگران دانشگاه علوم پزشكي در سال جاري با حضور نمايندگان و منتخبين ايثارگر مراكز تابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد.
 مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران در اين نشست ، به وجود 700جانباز در مجموعه دانشگاه علوم پزشكي استان اشاره و تصريح كرد:  300 فرزند شهيد و 2 هزار و يكصد ايثارگر نيز در اين مجموعه وجود دارد.
دكتر يوسف مقدسي ، حمايتهاي رواني و اجتماعي ، حفظ و سلامت و ارتقا خانواده هاي ايثارگران را از مهمترين اهداف شوراي هماهنگي امورايثارگران در دانشگاه علوم پزشكي مازندران دانست و افزود: دانشگاه علوم پزشكي مازندران اولين دستگاه در سطح استان و مازندران  و اولين استاني است كه شوراي هماهنگي امور ايثارگران را اجرايي كرده است.
وي با بيان اينكه پيگير موارد و حمايتهاي مربوط به ايثارگران هستيم خاطرنشان ساخت: با راه اندازي سايت ايثارگران در دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، اطلاعات بيشتري در اختيار ايثارگران قرار خواهد گرفت.
دكتر يوسف مقدسي با تاكيد بر اينكه با ارايه آموزشهاي لازم به خانواده هاي ايثارگر مي توان برخي از خلاهاي موجود را از بين برد، ادامه داد: به منظور عملياتي شدن شوراي هماهنگي امور ايثارگران طي 15 جلسه كاري، آيين نامه  و اساسنامه آن تدوين و با دستور كتبي رييس دانشگاه اجرايي شد.
گفتني است در پايان اين نشست ، انتخابات هيات رييسه وكميته هاي مربوط به آن برگزار شد  و دكتر نيما نژاد مقدم مديرشبكه بهداشت و درمان تنكابن به عنوان نفر برگزيده در ارایه خدمات به ایثارگران دانشگاه علوم پزشكي مازندران معرفي و تجليل شد.


 برگزاري نخستين نشست شوراي هماهنگي امورايثارگران دانشگاه علوم پزشكي در سال جاري
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal