حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/18 تعداد بازدید : 452
شهدا و ايثارگران يادگار اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران به شمار مي روند
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در نشست شوراي هماهنگي امور ايثارگران دانشگاه علوم پزشكي مازندران گفت: شهدا و ايثارگران يادگار ارزشها و اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران محسوب مي شوند.
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران: شهدا و ايثارگران يادگار اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران به شمار مي روند
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در نشست شوراي هماهنگي امور ايثارگران دانشگاه علوم پزشكي مازندران گفت: شهدا و ايثارگران يادگار ارزشها و اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران  محسوب مي شوند.
دكتر فرهنگ بابا محمودي در سخناني با اشاره به اينكه به وجود ايثارگران در كشور افتخار مي كنيم افزود: با گذشت 33سال از اتقلاب اسلامي هرگاه احساس خطر مي كنيم استخوانهاي مقدس شهدا را تشيح مي كنيم.
وي ادامه داد: جهاد با دشمن بيرون، جهاد با دشمن درون و جهاد با جهل و ناداني سه اصلي بود كه بعد از انقلاب اسلامي ايران آموختيم.
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، حضور در جبهه هايي كه تمامي دنيا بر عليه آن است را كار مشكل و خطيري دانست و افزود: اين دفاع و بيداري در منطقه بعد از گذشت 33 سال مديون شهداست.
دكتر فرهنگ بابا محمودي ، ضمن تاكيد بر اينكه شهدا دينشان را به امام و مردم و كشور خود ادا كردند، گفت: ما كه مانديم بايد كار زينبي انجام دهيم.
وي ضمن اشاره به اينكه در رساندن پيام شهدا تنبلي و سستي مي كنيم ، بيان داشت:  غفلت يكي از دلايل عمده ما در رساندن پيام شهداست لذا بايد توجه داشته باشيم در اجراو رسيدن به اهداف شهدا تا چه اندازه موفق بوديم.
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، وجود بيش از 2هزار ايثارگر در واحدهاي تابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران را مايه تبرك دانشگاه داست و تصريح كرد: گفتار ، كردار و عملكرد اين افراد در جامعه بايد تاثيرگذار باشد.
دكتر فرهنگ بابا محمودي با اشاره به اينكه فرهنگ ايثارگري و اهداف آن بايد در جامعه نهادينه شود، گفت: با چاپ نشريات ، بيان وصايا و برگزاري جلسات شهرستاني، پيام شهدا و ايثارگران را به جامعه منتقل كنيم.
شهدا و ايثارگران يادگار اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران به شمار مي روند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal