حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/18 تعداد بازدید : 279
ايجاد بانك اطلاعات ايثارگران ضروري است
معاون توسعه مدیریت و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران در نخستين نشست شوراي هماهنگي امورايثارگران دانشگاه علوم پزشكي در سال جاري گفت: به منظور ارايه خدمات مطلوب ضروري است بانك اطلاعات ايثارگران در اين دانشگاه ايجاد شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران: ايجاد بانك اطلاعات ايثارگران ضروري است
معاون توسعه مدیریت و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران در نخستين نشست شوراي هماهنگي امورايثارگران دانشگاه علوم پزشكي در سال جاري گفت: به منظور ارايه خدمات مطلوب ضروري است بانك اطلاعات ايثارگران در اين دانشگاه ايجاد شود.
دكتر حسين رنجبران در اين نشست ترويج فرهنگ ايثارگري را تكليفي براي همه دانست و افزود: ايثارگران با ارايه راهكارها و بيان نظرات و پيشنهادات در بهتر شدن کشور موثر هستند.
وي با بيان اينكه دانشگاه نهادي برخواسته از انقلاب اسلامي است تصريح كرد: دانشگاه علوم پزشكي مازندران در جذب نيروهاي ايثارگر در استان رتبه اول را در سال گذشته به دست آورد واز سوي استاندار مورد تجليل قرار گرفت.
معاون توسعه مدیریت و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران ضمن تاكيد براينكه چنين نشستها و محافلي بايد ساماندهي و سازماندهي شوند خاطرنشان ساخت: تقويت و پوشش دادن ايثارگران بايد از اولويتهاي شوراي هماهنگي امورايثارگران باشد.
دكتر حسين رنجبران خواستار انتقال فرهنگ ايثار به ديگران و نسلهاي بعدي شد و گفت: انتقادپذيري را بايد رواج دهيم لذا تاثيرگذار بودن در محيط كار از خصوصیات ایثارگران است .
وي ، خلاقيت، افزايش سطح دانش و مهارت ، اعتماد به نفس و نيز داشتن مهارتهاي ارتباطي را از نكات مهمي دانست كه بايد ايثارگران به آن توجه كنند و افزود: با برگزاري كلاسهاي آموزشي مي توان اين موارد را ارتقا داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اينكه ديگران كار ما را رصد مي كنند ادامه داد: جامعه ايثارگران ، موضوعات سخت را با بياني نرم عنوان كنند.
دكتر حسين رنجبران ادامه داد: غفلت از ايثارگران را بايد به حداقل برسانيم.
وي با اشاره به اينكه در ارزيابي تفكر ايثارگري و تكريم ارباب رجوع در سال گذشته رتبه نخست در استان را كسب كرديم تصريح كرد: در سال گذشته دانشگاه علوم پزشكي مازندران  به همراه تمامي دستگاههاي استان به كارخانه ساخت و ساز تبديل شده است. معاون توسعه مدیریت و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران  ادامه داد: پيمانكاران ما در حال ساخت 8 بيمارستان بزرگ در استان هستند كه كوچكترين آن، ساخت بيمارستان 160 تختخوابي است.
دكتر حسين رنجبران ، احداث و يا تكميل دهها مركز بهداشتي،درماني و نيز خانه هاي بهداشت و ايجاد بخشهاي مختلف درماني از جمله ICUوCCU و.. را از اقدمات صورت گرفته در اين دانشگاه برشمرد و گفت: توانستيم بيش از 90 درصد از مطالبات پرسنل را كه به ارزش يك ميليارد و 600 ميليون تومان بوده در سال گذشته پرداخت كنيم.
وي به افزايش بيش از 100 درصدي درآمد اختصاصي دانشگاه اشاره و تصريح كرد: اين درآمد از 62 ميليارد تومان در سال 89  به 127 ميليارد تومان درسال گذشته رسيده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران در پايان سخنانش، تفكر ايثارگيري را عامل موفقيت در كارها عنوان كرد.
ايجاد بانك اطلاعات ايثارگران ضروري است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal