حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/20 تعداد بازدید : 319
بیش از یک میلیارد و600 میلیون تومان بدهی کارکنان پرداخت شد
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی مازندران در قالب سایر منابع و نیز از محل اعتبارمازاد فروش نفت خبر داد و افزود: با تامین این مبلغ بیش از یک میلیارد و600 میلیون تومان بدهی کارکنان پرداخت شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی مازندران در قالب سایر منابع و نیز  از محل اعتبارمازاد فروش نفت خبر داد و افزود: با تامین این مبلغ بیش از یک میلیارد و600 میلیون تومان بدهی کارکنان پرداخت شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با مجوز هیات امنای این دانشگاه، 10 درصد مازاد درآمد بیمارستان های استان صرف هزینه های عمرانی می شود.
دکترحسین رنجبران در حاشیه نهمین همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ساری، ضمن اعلام خبر بالا افزود: 13 میلیارد تومان از محل مازاد درآمدهای بیمارستانی برای ادامه فعالیت های عمرانی دراین بخش هزینه شده که معادل 10 درصد مازاد درآمد بیمارستان های استان است .
وی از اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی مازندران در قالب سایر منابع و نیز  از محل اعتبارمازاد فروش نفت خبر داد و افزود: با تامین این مبلغ بیش از یک میلیارد و600 میلیون تومان بدهی کارکنان پرداخت شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه بخش عمده این اعتباربرای تامین زیرساخت های حوزه سلامت وبهداشت همچون ساخت بیمارستانها درنظر گرفته شد تصریح کرد: در راستای توسعه زیرساختهای سلامت ، احداث 8 بیمارستان بزرگ در سطح استان، خانه های بهداشت ومراکزبهداشتی در دستور کار قراردارد.
دکتر رنجبران ،ادامه داد: همچنین بیمارستان های 160 تخت خوابی آمل وچالوس در نیمه اول سالجاری به بهره برداری خواهند رسید.
وی ، بهره برداری از بیمارستان هایی نظیر،کلاردشت،گلوگاه،محمودآبادونکا را از جمله اقدامات این دانشگاه برای ارائه درمانی بهتر به مردم اعلام کرد وافزود: درحال ساخت تعدادی از طرح های عمرانی درحوزه بهداشت هستیم
رنجبران با اشاره به طرح های مهر ماندگار درحوزه سلامت مازندران گفت: تجهیز وتامین منابع مالی برای احداث بیمارستان های محمود آباد ونکا  از جمله طرح های مهرماندگار استان درحوزه سلامت محسوب می شود.
وی اظهار داشت: در حال  پیگیری احداث دانشکده دندانپزشکی مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم برای اضافه شدن به طرحهای مهر ماندگار هستیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به بهسازی وبازسازی وتعمیرات بیمارستانهای استان بیان داشت: هرساله بین یک تا دو میلیارد تومان برای باز سازی ونوسازی وتعمیرات بیمارستانهای فرسوده استان درنظر گرفته می شود که این رقم کافی نیست.
دکتر رنجبران تعداد بیمارستانهای دولتی استان را 23 بیمارستان اعلام کرد وگفت: عمر برخی از بیمارستانهای استان به بیش از 60 سال می رسد که اقدامات لازم برای جایگزینی یا بهسازی وبازسازی آن باید صورت بگیرد.
وی با اشاره به اینکه با کمبود نیروی انسانی و فضای فیزیکی مواجهه هستیم افزود: هر ساله 2 تا 3 بیمارستان در استان افتتاح می کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: در همین راستا طی سال گذشته 758 نیروی فنی بیمارستانی و بهداشتی را جذب کردیم .
دکتر رنجبران در خصوص برگزاری نهمین همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور تصریح کرد: برپایی چنین همایشهایی فرصت مناسبی برای شناساندن دانشگاه علوم پزشکی مازندران به تیپ یک است.
 
 
بیش از یک میلیارد و600 میلیون تومان بدهی کارکنان پرداخت شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal