حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/20 تعداد بازدید : 444
همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور درساری
به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران صورت گرفت: همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور درساری
به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران صورت گرفت: همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور درساری
نهمین همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با حضور جمعی ازکارشناسان به مدت سه روز با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری آغاز به کار کرد.
رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حاشیه مراسم افتتاحیه این همایش ضمن اشار به اینکه بیش از 60 مدیر وکارشناس از 44 دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در این همایش حضور دارند گفت: نهمین همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در ساری از 19 اردیبهشت ماه آغاز شده  و تا 21 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
سید افشین راسخ ، استفاده از تجارب، تبادل نظر، انتقال مطالب واطلاعات، ارائه دستورالعمل ها وبخش نامه ها و نیز ارائه راهکارهای جدید را از مهمترین اهداف برگزاری این همایش دانست و تصریح کرد: این همایش به همراه پودمان آموزشی تحت عنوان مهندسی ارزش برگزار می شود.
وی ارایه سخنرانی و برگزاری کلاسهای آموزشی را از برنامه های این همایش عنوان کرد و گفت: بازدید ازطرح های درحال ساخت مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم از جمله آزمایشگاه PND(آزمایشگاه ژنتیک،) و مرکز بهداشتی درمانی شماره پنج ساری  و نیز بازدید از مجتمع پردیس و عباس آباد بهشهررا از دیگر برنامه های  حاشیه ای همایش اعلام کرد.
 رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: در این بازدیدها از نقطه نظرات اساتید علمی در ارتباط با  ابنیه ها و ساخت و سازهای عمرانی استفاده خواهد شد.
گفتنی است نهمین همایش سراسری مدیران فنی علوم پزشکی سراسر کشور در روز 21 اردبیهشت ماه به کارخود پایان خواهد داد.
همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور درساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal