حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/20 تعداد بازدید : 513
بیشترین ساخت و ساز مراکز درمانی کشور در مازندران است
مدیرکل دفتر مدیریت منابع فیزیکی و مجری طرحهای عمرانی وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی: بیشترین ساخت و ساز مراکز درمانی کشور در مازندران است
مدیرکل دفتر مدیریت منابع فیزیکی و مجری طرحهای عمرانی وزارت بهداشت ، درمان  وآموزش پزشکی: بیشترین ساخت و ساز مراکز درمانی کشور در مازندران است
 مدیرکل دفتر مدیریت منابع فیزیکی و مجری طرحهای عمرانی وزارت بهداشت ، درمان  وآموزش پزشکی در ساری گفت: بیشترین ساخت و ساز مراکز درمانی کشور در مازندران صورت می گیرد.
سید محمد مهدی کلانتریان، در نهمین همایش سراسری مدیران دفاتر فنی دانشگاههای علوم پزشکی کشور با اعلام خبر بالا افزود: مازندران در این حوزه به کارگاه ساخت و ساز تبدیل شده است و امیدواریم با تدابیر لازم در آینده نزدیک شاهد راه اندازی این مجموعه ها باشیم.
وی، عدم تامین به موقع منابع را مهمترین عامل کندی طرحهای عمرانی حوزه سلامت دانست و خاطر نشان ساخت: این امر موجب زمانبر شدن طرحهای عمرانی دراین حوزه شده است.
مدیرکل دفتر مدیریت منابع فیزیکی و مجری طرحهای عمرانی وزارت بهداشت ، درمان  وآموزش پزشکی با اشاره به اینکه در بیشتر شهرهای مازندران بیمارستانهای جدید در حال احداث وجود دارد گفت: بخش عمده ای از مراکز درمانی استان نیز  فرسوده هستند که باید تجهیز، تکمیل، بهسازی و یا جایگزین شوند.
سید محمد مهدی کلانتریان به اختصاص بیش از 2هزار و 200میلیارد تومان اعتبار از مازاد درآمد نفتی به وزارت بهداشت خبر داد و افزود: این مبلغ شش برابر اعتبارات تملک دارایی و 12 برابر اعتبارات بیمارستانهای کشور است که برای ارتقا نظام سلامت در نظر گرفته شده است.
وی مقدار مجموع این اعتباررا حدود 4 هزار میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: این مبلغ بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی برای ارتقای شاخصهای سلامت در نظر گرفته شده و پیگیر مابقی این مبلغ هستیم.
وی به روسای دانشگاههای علوم پزشکی پیشنهاد داد طرحهای عمرانی را در اولویت قرار دهند و بخشی از این اعتبارات را نیز صرف فعالیتهای عمرانی حوزه سلامت نمایند.
سید محمد مهدی کلانتریان در ادامه سخنانش ، روند احداث بزرگترین بیمارستان مازندران در ساری را کند اعلام کرد و خواستار تسریع عملیات اجرایی آن توسط وزارت راه و شهرسازی شد و خاطر نشان ساخت: بیمارستان 320 تخت خوابی ساری از حدود 20 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و حدود 45 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و تجهز آن نیاز است.
 بیشترین ساخت و ساز مراکز درمانی کشور در مازندران است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal