حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/20 تعداد بازدید : 383
تجليل از دست اندركاران برگزاري سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري
طي مراسمي از دست اندركاران برگزاري سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري تجليل به عمل آمد.
به همت دانشگاه علوم پزشكي مازندران صورت گرفت:تجليل از  دست اندركاران برگزاري سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري
طي مراسمي از دست اندركاران برگزاري سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري تجليل به عمل آمد.
در اين مراسم رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و قايم مقام وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در استان ، برپايي اين دوره از همايش و جشنواره را نقطه عطف و قوت دانشگاه دانست و گفت: دانشگاه علوم پزشكي مازندران در بعد ارايه خدمات در بخش سلامت زبانزد است.
دكتر ناصحي ، با وجود 1050 خانه بهداشت و 250 مركز بهداشتي، درماني را حداقل فعاليتهاي صورت گرفته در راستاي ارتقاي سلامت مردم جامعه عنوان و تصريح كرد: با توجه به اينكه 25 سال از عمر اين دانشگاه مي گذرد ، بايد به جامعه دانشگاهي نشان دهيم توانايي و امكانات ما در حد دانشگاههاي تيپ يك است و چنين كيفيت برگزاري درهمايشها كمتر ديده شده است.
وي هماهنگي در اجراي سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري را بسيار ستودني دانست و افزود: به منظور برگزاري هرچه بهتر اين همايش تمامي پرسنل و عوامل دانشگاه بسيج شدند.
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با تاكيد بر اينكه دستاوردهاي اين همايش در آينده نمود خواهد يافت گفت: معرفي مازندران به عنوان قطب علمي دانشگاهي كشور، دريافت مجوز براي رشته هاي دستياري از نتايج اوليه برگزاري همايش در استان است.
دكتر ناصحي، وجود نظم در چيدمان انساني را قابل تقدير دانست و اظهار داشت: در روند برپايي همايش ، نهايت دقت در حفظ بيت المال صورت گرفت.
قايم مقام وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، با اشاره به اينكه حتي يك نارضايتي كوچك از سوي مهمانان ديده نشد افزود: تمامي پرسنل دانشگاه با كارگروهي و همت والا نشان دادند ارتقا و علو درجات دانشگاه براي آنها ارزشمند است.
وي ضمن تبريك فرارسيدن ولادت حضرت فاطمه(س) از اعضاي هيات علمي، معاونين و دانشجويان ، كميته هاي اجرايي و علمي و.. ونيز تمامي كساني كه در پيشبرد سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري دخيل بودند، قدرداني كرد.
در ادامه اين مراسم معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي مازندران و دبير همايش آموزش پزشكي ، هدف گذاري، يكرنگي و اتحاد، برنامه ريزي دقيق و تقسيم كار را مهمترين دلايل رسيدن به موفقيت دانست وگفت: در اين همايش 300 نفر معادل 3 هزار نفر  كاركردند.
دكتر آزاد بخت يكدلي و با هم بودن را باعث كم رنگ شدن كاستي ها و تقويت گروه عنوان كرد و افزود:  بيش از 50 نوشته و يكصد توصيه كارآمد بعد از همايش به ما منتقل شده كه نتيجه تلاش جمع است.
وي در پايان سخنانش از كساني كه در ساماندهي سخنراني ها، داوري مقالات، اجراي پنلها و نيز كساني كه در بهتر اجرا شدن اين همايش تلاش كردند تشكر كرد.
معاون توسعه و منابع نيروي انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران و رييس كميته اجرايي همايش مذكور، نيز در آيين تجليل از دست اندركاران برگزاري سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري، خروجي اين همايش را بسيار ميمون و ارزشمند دانست و گفت: مدعوين و مهمانان كشوري و معاونين وزارت بهداشت از نحوه برگزاري همايش اظهار رضايت داشتند.
دكتر رنجبران با بيان اينكه كوچك ترين دغدغه در بحث اجراي همايش نداشتيم افزود: زيرا معتقد بودم لطف خدا شامل حامل ما خواهد شد.
وي ضمن اشاره به وجود 2700 مهمان در اين همايش گفت: از زمان آغاز به كار اين همايش بيش از 8 هزار نفر از مهمانان در وعده غذايي نهار پذيرايي شدند.
رييس كميته اجرايي همايش ادامه داد: در روز آخر 2350 نفر مهمان داشتيم كه كمترين آنها در طول برگزاري همايش بوده است.
دكتر رنجبران به ترابري 1500 نفر از مهمانان در طول برگزاري همايش اشاره و تصريح كرد: در طول برگزاري همايش از 16 هزار نفر براي ميان وعده غذايي پذيرايي به عمل آمد.
وي به  نظافت مكان همايش نيز اشاره كرد و گفت: همبستگي و مساعدت بين عوامل اجرايي همايش فوق العاده بود به همين دليل نارضايتي در همايش مشاهده نشد.
معاون توسعه و منابع نيروي انساني دانشگاه علوم پزشكي مازندران از روابط عمومی ، مديريت حراست دانشگاه، مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم، بيمارستانهاي مركز استان، مركز فوريتهاي پزشكي ، همكاران مالي و بودجه و تمامي دست اندركاران همايش تشكر كرد.
دبيرعلمي همايش نيز به مودت و دوستي بين اعضاي برگزار كننده همايش اشاره گرد و گفت: اين همايش انرژي مضاعفي براي پرسنل ايجاد كرد.
دكتر حسيني مهر به بيان نظم و ترتيب در اين همايش پرداخت و افزود: تمامي 3 هزار نفري كه در اين همايش حضور داشتند اظهار رضايت مي كردند.
وي حضور مداوم رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در همايش را يكي از دلايل موفقيت همايش دانست.
قايم مقام رييس دانشگاه و نيز استاد برگزيده پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري در سخناني روحيه بسيجي و تعاون در روند برگزاري همايش را مثال زدني برشمرد و افزود: ما ملتي هستيم كه با اتحاد انقلاب اسلامي را ايجاد و تثبيت نموديم و آن را به دنيا نشان داديم.
دكتر فرهنگ بابا محمودي، با اشاره به اينكه دانشگاه ما 25 سال از عمرش مي گذرد خاطرنشان ساخت: بعد از 25 سال اين شايستگي را پيدا كرديم تا خردمندان عرصه پزشكي را در اين استان جمع كنيم.
گفتني است در پايان اين مراسم، از دست اندركاران دست اندركاران برگزاري سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيدمطهري تجليل به عمل آمد.
تجليل از  دست اندركاران برگزاري سيزدهمين همايش كشوري آموزش پزشكي و پنجمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal