حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/22 تعداد بازدید : 405
49 فروند بالگردهای امدادی تا پایان برنامه پنجم در کشور خریداری می شود
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی وزارت بهداشت ، درمان و آموزشی پزشکی گفت : بر اساس برنامه پنجم توسعه اقتصادی تعداد بالگرد های امداد هوایی به 49 فروند خواهد رسید .
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی وزارت بهداشت ، درمان و آموزشی پزشکی
49 فروند بالگردهای امدادی تا پایان برنامه پنجم در کشور خریداری می شود
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی وزارت بهداشت ، درمان و آموزشی پزشکی گفت :  بر اساس برنامه پنجم توسعه اقتصادی تعداد بالگرد های امداد هوایی به 49 فروند خواهد رسید .
به گزارش خبرنگار وبدا در مازندران دکتر غلامرضا معصومی صبح امروز در نشست مسئولان دانشگاه های قطب شمال کشور در ساری  گفت  : با تامین این تعداد بالگرد شرایط برای ارائه خدمات اورژانس بسیار بهتر می شود .
وی با اشاره به اینکه  3 فروند بالگرد امدادی در حال خرید سال جاری خریداری شده افزود: از مجموع 49 بالگرد در برنامه پنجم پنج بالگرد به عنوان پشتیبان و بقیه در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور قرار می گیرد .
معصومی  از اختصاص بودجه برای امداد هوایی درسال جاری خبر داد و گفت : یکی از چالش های توسعه امداد هوایی کمبود اعتبار بود و امیدواریم با اختصاص اعتبار مناسب شاهد توسعه این بخش باشیم.
وی از تفکیک کشور به 9 قطب در حوزه درمان خبرداد وگفت:این تفکیک شرایط را برای ارائه خدمات درمانی فراهم می آورد وامکان برنامه ریزی اصولی تر بر اساس شرایط اقلیمی تقریبا واحد را مهیا می کند.
دکتر معصومی با اشاره به تلفن های بی رابط ،اشتباه ومزاحمین مرکز 115 اورژانس ، گفت : بین 40 تا 60 درصد تلفن های این مجموعه اشتباه ، بی ربط ویا مزاحمت است.
معصومی گفت: تعداد مزاحمت های تلفنی در سال های اخیر چندان تغییری نکرده است اما سعی شد با برگزاری دوره های لازم برای کارکنان این مجموعه ، خدمات مطلوبی به مردم ارائه شود.
وی تعداد تماس های تلفنی روزانه به اورژانس  تهران را نزدیک به 20 هزار تلفن اعلام کرد وگفت: از مجموعه تماس ها ، سه هزارو500 مورد نیاز به ماموریت دارند که ما امکان پاسخگویی به هزارو 500 مورد را داریم وبقیه را سعی می کنیم با مشاوره رفع  کنیم.
49 فروند بالگردهای امدادی تا پایان برنامه پنجم در کشور خریداری می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal