حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/03/04 تعداد بازدید : 534
از اساتيد دانشگاه علوم پزشكي مازندران تجليل شد
به مناسبت سالگشت شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، از تعداد اساتید نمونه، اعضای هیات علمی ارتقا یافته و نیز صاحبان فرایندهای برتر دانشگاه علوم پزشکی مازندران تجلیل به عمل آمد.

به مناسبت سالگشت شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، از تعداد اساتید نمونه، اعضای هیات علمی ارتقا یافته و نیز صاحبان فرایندهای برتر دانشگاه علوم پزشکی مازندران تجلیل به عمل آمد.
دراین مراسم، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي درماني مازندران در سخنانی، با بیان اینکه اساتید در زمینه پژوهش و آموزش زحمات فراوانی متقبل می شوند، گفت: بضاعت علمی و اعتبار این دانشگاه مرهون زحمات اساتید دانشگاه است لذا پایه های علمی با وجود و حضور شما شکل و رنگ و بوی ویژه ای یافته است.
دکتر ناصحی ، با تبريك ولادت امام محمد باقر(ع) و نیز سالروز آزاد سازی خرمشهر  افزود: با توجه به اینکه مسولیت سنگین تربیت و آموزش برعهده معلم و استاد است،  شناخت و درک جایگاه معلمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی خاطر نشان ساخت: اگر این جایگاه به درستی درک شود، بسیاری از شرایط و نگاهها تغییر  می کند که این امر پشتوانه ای در امر تعلیم و تربیت خواهد بود.
قایم مقام وزیر بهداشت در مازندران، با بیان اینکه اساتید همزمان با تربیت دانشجویان دررفتار خود ، در ابعاد معنوی و انسانی نیز اصلاحاتی صورت می دهند تصریح کرد: در این صورت  دانشجویانی توانمند، صالح و دانا تربیت می شوند که می توانند به جامعه اسلامی خدمت کنند.
دکتر ناصحی استاد شهید مرتضی مطهری را الگوی معلمان و اساتید در امر تعلیم و تربیت دانست و گفت: این انسان فرهیخته هم در دانشگاه و هم در حوزه بسيار تاثیرگذار بوده است.
وی به افتخارات به دست یافته در دانشگاه علوم پزشکی طی چند سال اخیر اشاره کرد و در خطاب به اساتید افزود: افتخارات به دست آمده را مدیون شما عزیزان هستیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، با تاکید بر اینکه درحال حاضر این دانشگاه در سطح کشور جایگاه خود را پیدا کرده گفت: در راستای ارتقا آموزش، افزایش زمینه های هیات علمی، برگزاری همایشهای سراسری مانند همایش آموزش پزشکی و نیز افزایش رشته های تحصیلی صورت گرفت.
دکتر ناصحی به تغییر مفهوم تیپ بندی در دانشگاهها اشاره و تصریح کرد: این مفهوم به صورت قطب و مراکز پزشکی تقسیم شده اند .
وی به بیان 12 قطب پزشکی در سراسر کشور پرداخت و گفت: 3 قطب دانشگاهی در تهران و 9 قطب در سطح کشور وجود دارد که مازندران نیز به عنوان قطب شمال کشور انتخاب شده است.
قایم مقام وزیر بهداشت در مازندران  تصریح کرد: این تقسیم بندی مسولیت ما را سنگین تر کرده است لذا امیدواریم در آینده شاهد درخشش بیشتر دانشگاه علوم پزشکی مازندران باشیم.
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري  در دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز طی سخنانی به بیان کرامت انسانی پرداخت و خاطر نشان ساخت: در تعالیم انبیا بر این امر تاکید شده است.
حجه الاسلام مستقیمیان تصریح کرد: انسانها باید نسبت به یکدیگر نگاهی کریمانه و بزرگ منشانه داشته باشند و نیز قدر و منزلت انسانی خود را بشناسند.
وی ادامه : استاد نیز باید با این نگاه با دانشجویان برخورد کند.
مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به آزاد سازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: فتح خرمشهر از روزهای درخشان انقلاب اسلامی به شمار می رود.
 در پایان این مراسم از 14 استاد نمونه، 12 هیات علمی ارتقا یافته و 6 فرایند برتر با اهدا لوح و جوایز ارزنده ای تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است به دلیل همزمانی هفته معلم با برگزاری سیزدهمین همایش آموزش کشوری و نیز پنجمین جشنواره شهید مطهری، آیین تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه علوم پزشکی مازندران درعصر روز چهارشنبه برگزار شد.

از اساتيد دانشگاه علوم پزشكي مازندران تجليل شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal