حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/03/09 تعداد بازدید : 583
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:استقرار امداد هوايي و دريايي در استان ضروري است
رييس دانشگاه علمو پزشكي مازندران در نخستين روز از آغاز به كار گردهمايي روساي مراكز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي گفت: با توجه به شرايط جغرافياي مازنردان، استقرار امداد هوايي و دريايي در اين استان ضروري است
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:استقرار امداد هوايي و دريايي در استان ضروري است
رييس دانشگاه علمو پزشكي مازندران در نخستين روز از آغاز به كار گردهمايي روساي مراكز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي گفت: با توجه به شرايط جغرافياي مازنردان، استقرار امداد هوايي و دريايي در اين استان ضروري است.
دکتر محمد مهدی ناصحی در سخناني ضمن بيان اينكه ، اورژانس زميني با فعاليتهاي صورت گرفته طي چند سال اخير، از نظر كيفي و كمي رشد يافته است افزود: در همين راستا خدمات اوليه ارايه شده به مردم در مرحله پيش بيمارستاني ارتقا يافته است.
وي بر لزوم توسعه فعالیتهای خدمات اورژانس در حوزه دریایی و هوایی به ويژه در شمال و جنوب كشورتاكيد و تصريح كرد: بايد زمینه ها و بسترهای لازم برای توسعه اورژانس هوایی و دریایی فراهم شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تخصیص اعتبار خاص برای اورژانس هوایی را در راستاي ارایه خدمات مطلوبتر موثر دانست و اظهار داشت: دستگاههای امدادی باید تعامل و همکاری بیشتری برای اجرای کامل این طرح داشته باشندتا اثرگذاري آن بيشتر شود.
دكتر ناصحي با اشاره به اينكه در مازندران بیش از 300 کیلومتر ساحل دریا وجود دارد گفت: با توجه به حجم فراوان مسافر به اين استان ، تقویت توسعه اورژانس دریایی در کوتاه ترین زمان می تواند به غرق شدگان خدمات كند
وی ادامه داد: 95 درصد از غرق شدگان سال گذشته در خارج از طرح  سالم سازی دریا بودند كه این امر كمك رساني را با مشكل مواجه مي سازد.
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران تامین تجهیزات پزشکی و بازسازی مراکز اورژانس را از مهمترین اقدامات انجام شده در این حوزه اعلام کرد و گفت: به نظر مي رسد در سالهاي آتي اين نقص ها و كمبودها برطرف شود.
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:استقرار امداد هوايي و دريايي در استان ضروري است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal