حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/03/24 تعداد بازدید : 220
شهروندان مازندراني با ماموران سرشماري طرح پزشك خانواده همكاري كنند
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اينكه طرح سرشماري جمعيت شهري استان ، به منظور اجراي طرح پزشك خانواده در حال اجراست، گفت: شهروندان مازندراني همچون گذشته، همكاري لازم را با ماموران سرشماري به عمل آورند.
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:شهروندان مازندراني با ماموران سرشماري طرح پزشك خانواده همكاري كنند
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران  با بيان اينكه طرح سرشماري جمعيت شهري استان ، به منظور اجراي طرح پزشك خانواده در حال اجراست، گفت: شهروندان مازندراني همچون گذشته، همكاري لازم را با ماموران سرشماري به عمل آورند.
دكتر فرهنگ بابا محمودي با بيان اينكه سرشماري طرح پزشك خانواده از اول خرداد ماه امسال آغاز شده و تا پايان اين ماه ادامه خواهد داشت، افزود: با انجام اين سرشماري اطلاعات جامع و كاملي در حوزه سلامت به دست خواهد آمد كه بر اساس آن مي توان براي رفع بيماريهايي همچون ديابت، سرطان و... در استان برنامه ريزي دقيق انجام داد.
وي با تاكيد بر اينكه اطلاعات حوزه درماني و بهداشتي در اسرع وقت جمع آوري شود، تصريح كرد: كاهش هزينه هاي درمان، ارايه خدمات مناسب و مطلوب به بيماران و نيز افزايش رضايتمندي مردم از مهمترين اهداف طرح پزشك خانواده مي باشد.
قايم مقام رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به بيان اهميت اطلاع رساني و افزايش دانش عمومي در اين طرح پرداخت و خاطرنشان ساخت: اجراي طرح پزشك خانواده انقلابي عظيم در نظام سلامت كشور ايجاد خواهد كرد.
دكتر بابا محمودي، تامين معاش پزشكان عالم و قانع را از اولويتهاي مسولان در حوزه سلامت عنوان و تصريح كرد: در طرح پزشك خانواده، برنامه ريزي لازم براي پرداخت به موقع هزينه خدمات پزشكي صورت گرفته تا پزشكان بدون نگراني در طرح مذكور شركت كنند.
وي پزشكان را خادمان حوزه سلانت دانست و گفت: همكاري مردم و همت و حضور پزشكان از مهمترين عوامل رسيدن به اهداف اساسي طرح پزشك خانوده و نظام ارجاع است.
شهروندان مازندراني با ماموران سرشماري طرح پزشك خانواده همكاري كنند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal