حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/03/26 تعداد بازدید : 1127
آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی با شرکت 3068 داوطلب برگزار شد
آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با 3068 داوطلب برای جذب 353 نفر در 8 حوزه امتحانی شهرستان ساری برگزار شد .
آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با 3068 داوطلب  برای جذب 353 نفر در 8 حوزه امتحانی شهرستان ساری  برگزار شد .
معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اعلام اینکه 2539 نفر از شرکت کنندگان زن و 529 نفر مرد بودند افزود : از این تعداد 22 نفر مربوط به سهمیه ایثارگران است .
دكتر حسين رنجبران در جمع خبرنگاران، با اشاره به اينكه در اين دوره از آزمون، 353 نفر در 26 رشته پزشكي و پيراپزشكي  استخدام خواهند شد افزود: اين آزمون راس ساعت 9 صبح امروز جمعه 26 خرداد ماه 91 به مدت یک ساعت و 45 دقیقه  در سلامت کامل برگزار شد.
معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران  ضمن بيان اينكه نتایج این آزمون تا یک ماه دیگر از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران به نشانی www.mazums.ac.ir اعلام  مي شود، بيان داشت:  نتایج آزمون یک و نیم برابر ظرفیت اعلام می شود و در صورت انصراف قبول شدگان اصلی ، ذخیره ها جذب خواهند شد .
دكتر رنجبران افزود : این آزمون توسط تیمهای نظارتی دانشگاه و همچنین نمایندگان وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی و استانداری مازندران کاملا نظارت شده است .
 
وی از دريافت و پيگيري مجوزهاي لازم براي استخدام نيروهاي مورد نياز در واحدهاي تابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران خبر داد و خاطرنشان ساخت: بيش از 3 هزار نيروي انساني عمدتا در بخش هاي درماني و بهداشتي نياز داريم و اميد است با برگزاري آزمونهاي مورد نظر اين كمبود برطرف شود.
این مقام مسئول به تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني اشاره و تصريح كرد: در آزمونهاي برگزار شده ، سهميه اي نيز براي نيروهاي قراردادي در نظر گرفته مي شود تا با شركت در اين آزمونها از قرار دادي به پيماني تبديل شوند.
 
 آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی با شرکت 3068 داوطلب  برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal