حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/03/27 تعداد بازدید : 378
بهسازی و تکمیل سه اورژانس بیمارستانی در مرکز استان
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جمع خبرنگاران از بهسازی، توسعه و تکمیل اورژانس سه بیمارستان درمرکز استان خبر داد و گفت: این پروژه در اورژانس بیمارستانهای امام خمینی (ره) ، فاطمه الزهرا(س) و زارع ساری در حال اجراست.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد: بهسازی و تکمیل  سه اورژانس بیمارستانی در مرکز استان
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جمع خبرنگاران از بهسازی، توسعه و تکمیل اورژانس سه  بیمارستان درمرکز استان خبر داد و گفت: این پروژه در اورژانس بیمارستانهای امام خمینی (ره) ، فاطمه الزهرا(س) و زارع ساری در حال اجراست.
دکتر حسین رنجبران اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری را یکی از بزرگترین اورژانس بیمارستانی در مازندران عنوان وتصریح کرد: این اورژانس با مساحت 900 متر مربع در حال بهسازی، ساخت و تکمیل است.
وی با بیان اینکه درحال حاضر 300 متر این اورژانس فعال و در حال خدمت رسانی به بیماران است افزود: انتظار می رود اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری در پنجم تیرماه امسال به طور کامل تکمیل شود و به بهره برداری برسد.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از راه اندازی طب اورژانس در این اورژانس برای نخستین بار در استان خبر داد و گفت: در راستای ارایه خدمات درمانی در سریع ترین زمان، متخصص طب اورژانس 24 ساعته دراورژانس مستقرخواهد بود.
دکتر رنجبران با اشاره به اینکه مسولان استانی و کشوری به استقرار متخصصین طب اورژانس در این بیمارستان تاکید دارند، خاطرنشان ساخت: به همین منظور جذب دستیار طب اورژانس نیز در دستور کار این بیمارستان قرار گرفته است.
وی در ادامه سخنانش ضمن بیان اینکه چنین فضای اورژانس برای بیمارستان فاطمه الزهرا(س) نیز پیش بینی شده، تصریح کرد: مقدمات این کار در حال انجام است.
 دکتر رنجبران، از افزوده شدن 600 متر مربع فضای فیزیکی به فضای اورژانس این بیمارستان اشاره و تصریح کرد: کلنگ تکمیل این اورژانس در هفته گذشته به زمین زده شد و در حال تخریب فضای غیرسودمند هستیم تا به فضای مناسب اورژانس افزوده شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: برای ساخت و تجهیز هر متر مربع فضای بیمارستانی بیش از یک میلیارد و 200 میلیون ریال هزینه صرف می شود.
دکتر رنجبران از ساخت اورژانس بیمارستان سوختگی زارع نیز خبر داد و گفت: این اورژانس در 600 تا 700 متر مربع مساحت، از پیشرفت 70 درصدی  برخوردار است.
وی هزینه احداث فضای فیزیکی و ساختمانی این اورژانس را 600 میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: این مبلغ توسط وزارت بهداشت به دانشگاه اختصاص یافت.
دکتر رنجبران، با بیان اینکه بخش سوختگی این بیمارستان قابل رقابت با بیمارستانهای اروپایی است گفت: اتاقهای این بیمارستان ایزوله و دارای امکاناتی همچون وان مستقل هستند.
بهسازی و تکمیل  سه اورژانس بیمارستانی در مرکز استان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal