حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/03/28 تعداد بازدید : 508
نسشت اعضای کمیته طرح انطباق اجرای احکام اسلامی در امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مازندارن برگزار شد
در نسشت اعضای کمیته طرح انطباق اجرای احکام اسلامی در امور پزشکی که به ریاست رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و با حضور رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، مدیر گروه معارف استان و دیگر اعضای این کمیته برگزار شد، مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره) ساری و بوعلی دو مرکز درمانی بخش خصوصی به عنوان مرکز پایلوت اجرای این قانون معرفی شد.
در نسشت اعضای کمیته طرح انطباق اجرای  احکام اسلامی در امور پزشکی که به ریاست رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و با حضور رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، مدیر گروه معارف استان و دیگر اعضای این کمیته برگزار شد، مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره) ساری و بوعلی دو مرکز درمانی بخش خصوصی  به عنوان مرکز پایلوت اجرای این قانون معرفی شد.
در این نشست رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، به راه اندازی بیمارستان جامع زنان در مرکز استان اشاره و تصریح کرد: راه اندازی این بیمارستان، در حال پیگیری است.
دکتر محمد مهدی ناصحی با بیان اینکه بخشی از دغدغه های افراد متعهد و معتقد در بیمارستان زنان  برطرف خواهد شد افزود: تمامی پزشکان و کادر درمانی و خدمه این بیمارستان، خانم خواهند بود.
وی انجام کارهای فرهنگی ، برگزاری دوره های آموزشی در این زمینه و نیز استقرار رابطین فرهنگی را از راهکارهای آموزش و اجرای قانون انطباق احکام اسلامی در امور پزشکی دانست و تصریح کرد: یکی از اهداف اساسی این طرح ایجاد فضای اسلامی و انسانی در ارایه خدمات در حوزه سلامت و رعایت حدود شرعی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  ادامه داد: کمیته انطباق در قالب مصوبه به بیمارستانها و مراکز آموزشی ابلاغ شد و آنها نیز موظفند گزارش فعالیتهای خود را ارایه دهند.
حجه الاسلام والمسلمین لایینی نیز در سخنانی بر اجرای جدی احکام دینی در امور پزشکی تاکید کرد و افزود: در این بخش نیاز به اجرا و نظارت است .
حجه الاسلام والمسلمین لایینی ، رعایت کامل انطباق موازین شرعی در حوزه سلامت را از موارد مهم در بیمارستانها ذکر کرد و بیان داشت: برخی از بیمارستانهایی که زیر نظر مراجع در قم احداث می شود این موارد به طور کامل درآن رعایت شده و از نظر بازده درمانی نیز تاثیرات خوبی به همراه داشته است.
وی جذب نیروهای معتقد در استخدامی های جدید را یکی از راهکارهای اجرای قانون انطباق دانست و گفت: مدیران اجرایی در تمام سطوح به این امر توجه کنند.
نسشت اعضای کمیته طرح انطباق اجرای  احکام اسلامی در امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مازندارن برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2.33 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal