حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/03 تعداد بازدید : 353
ایثارگران و جانبازان گنجینه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آیین گرامیداشت مقام جانباز در این دانشگاه گفت: ایثارگران و جانبازان گنجینه های اصلی و اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می آیند.
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آیین گرامیداشت مقام جانباز اعلام کرد: ایثارگران و جانبازان گنجینه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آیین گرامیداشت مقام جانباز در این دانشگاه گفت: ایثارگران و جانبازان گنجینه های اصلی و اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می آیند.
دکتر فرهنگ بابا محمودی در سخنانی به قیام امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: امام حسین(ره)  در روز عاشورا، دانشگاهی را بنیان گذاشت که بعد از گذشت 14 قرن همچنان به جوانان این مرز و بوم درس شجاعت می دهد.
وی ضمن بیان اینکه رزمندگان ما با شجاعت و حمایت امام خمینی(ره)  در عرصه های نبرد حق علیه باطل می جنگیدند، افزود: امروزه هر عزتی که در دنیا به دست می آوریم به همت ایثارگران و جانبازان وشهداست.
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به فرارسیدن هفتم تیرماه، سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران ایشان اشاره و تصریح کرد: دلارویهای افرادی مانند دکتر شهید بهشتی، سیر تکامل و ارتقا ملت را  منجر شده است.
دکتر بابا محمودی ضمن تاکید بر اینکه، هدف از آفرینش جهان، خلقت انسانها بوده، خاطرنشان ساخت: انسان خلق شد تا سیر تکامل الی الله را بپیماید ودر همین راستا خداوند برای راهنمایی و هدایت انسانها، پیامبران را برگزیده است.
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه کتاب خدا و عترت  توسط پیامبران به انسانها عرضه شد، گفت: عترت و کتاب خدا به تنهایی می تواند بشر را به مقصد برساند.
دکتر بابا محمودی، این دو را دستور العمل و الگوی تمامی بشریت دانست و افزود: قرآن آخرین و کامل ترین کتاب انسان سازی است.
وی در خطاب به جانباران وایثارگران  بیان داشت: خوش به سعادت شما که به سمت الی الله گام برمی دارید
قایم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، جانبازان وایثارگران را سرمایه های دانشگاه عنوان و تصریح کرد: هرجانباز به منزله ستونی در دستگاههای اجرایی است
دکتر بابامحمودی در پایان سخنانش، جانبازان و ایثارگران را انسانهای ارزشمند و والا از نظر اخلاقی و رفتاری دانست و گفت: یک هزار و 797 جانباز وایثارگر در مقام استاد ، کارشناس و کارمند در دانشگاه علوم پزشکی مازندران وجود دارند .
گفتنی است در مراسم بزرگداشت مقام جانبازکه معاونین واعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان و نیزجمع کثیری از مدیران و مسولان و پرسنل بیمارستانها ، مراکز بهداشتی و درمانی واحدهای تابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران و....حضور داشتند تعدادی از جانبازان وایثارگران این مجموعه دانشگاهی مورد تجلیل قرار گرفتند.
ایثارگران و جانبازان گنجینه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal