حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/03 تعداد بازدید : 610
راه اندازی دانشكده توانبخشی دردانشگاه علوم پزشكی مازندران
مدیر آموزشی دانشگاه علوم پزشكی مازندران از راه اندازی دانشکده توانبخشی در آینده نزدیک در دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد.
مدیر آموزشی دانشگاه علوم پزشكی مازندران خبر داد: راه اندازی دانشكده توانبخشی دردانشگاه علوم پزشكی مازندران
مدیر آموزشی دانشگاه علوم پزشكی مازندران از راه اندازی دانشکده توانبخشی در آینده نزدیک در دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد.
نرگس كریمی در جمع خبرنگاران با اعلام خبر بالا تصریح کرد: این دانشكده در صورت راه اندازی، در رشته های تحصیلی گفتاردرمانی، كاردرمانی، شنوایی و بینایی سنجی در مطقع كارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو خواهد نمود.
وی با تاکید بر اینکه برای راه اندازی دانشكده توانبخشی ، از ظرفیت و توانمندی های دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي تهران نیز بهره خواهیم برد، افزود: به همین منظور تفاهم نامه ای نیز با دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي تهران منعقد شد.
كریمی به ایجاد سه رشته جدید از جمله علوم آزمایشگاهی ، فناوری اطلاعات سلامت و فوریت های پزشكی در مقطع كارشناسی در دانشكده پیراپزشكی آمل اشاره و تصریح کرد:  در مجموع 65 دانشجو از مهر ماه امسال در این سه رشته پذیرش خواهند شد.
مدیر آموزشی دانشگاه علوم پزشكی مازندران از راه اندازی رشته دكترای سم شناسی در دانشگاه علوم پزشكی استان خبر داد گفت: مقدمات راه اندازی این رشته تحصیلی در مراحل نهایی است و امیدواریم در آینده نزدیك بتوانیم در این رشته پذیرش دانشجو داشته باشیم.
كریمی به  ایجاد چهار رشته جدید دیگر در مطقع كارشناسی ارشد در این دانشگاه اشاره و بیان کرد: با راه اندازی این چهار رشته ، تعداد رشته ها مقطع كارشناسی ارشد در این دانشگاه به 16 رشته خواهد رسید.
وی به پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی بهداشت حرفه ای و حشره شناسی در سال جاری خبر داد وافزود: درصددهستیم تا در بقیه رشته های این مقطع نیز در سال آینده دانشجو جذب كنیم.
راه اندازی دانشكده توانبخشی دردانشگاه علوم پزشكی مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal