حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/08 تعداد بازدید : 336
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: 94 درصد از خانوارهای مازندرانی سرشماری شدند
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه 94 درصد از کل جمعیت روستایی و شهری استان سرشمای شدندگفت: 687 هزار خانوار شهری و روستایی استان در طرح پزشک خانواده سرشماری شدند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: 94 درصد از خانوارهای مازندرانی سرشماری شدند
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه 94 درصد از کل جمعیت روستایی و شهری استان سرشمای شدندگفت: 687 هزار خانوار  شهری و روستایی استان در طرح پزشک خانواده سرشماری شدند.
دکتر محمدرضا میرزایی در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به اینکه تمامی 335 هزار خانوار روستایی سرشماری شدند، افزود:  از 400 هزار خانوار شهری 352 هزار خانوار سرشماری صورت گرفت.
وی به ورود 73 درصدی اطلاعات خانوارها در سامانه سلامت  اشاره و تصریح کرد: تا کنون اطلاعات 567 هزار خانوار مازندرانی در سامانه سلامت به ثبت رسیده که مازندران دراین زمینه جزء استانهای برتر معرفی شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه یک هزار و 512 پزشک و پرسنل بهداشتی برای مشارکت در این طرح ثبت نام کردند، افزود: از این تعداد ثبت نام کنندگان، 355 نفر پزشک عمومی هستند.
دکتر میزایی ضمن اشاره به اینکه تا کنون برای تجهیز آزمایشگاهی و پزشکی مراکز بهداشتی در طرح پزشک خانواده مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه صرف شده، تصریح کرد: به منظور تجهیز مراکز بهداشت و مجری طرح پزشک خانواده تا کنون 625 رایانه و 450 لپ تاپ  خریداری شده است.
وی با تاکید بر اینکه اول مردادماه ویزیت نخست پزشکان سطح یک انجام می شود، خاطرنشان ساخت: افراد می توانند سالانه 2 بار پزشک خود را تغییر دهند.
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: 94 درصد از خانوارهای مازندرانی سرشماری شدند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal