حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/10 تعداد بازدید : 352
بیش از 60 مقاله به دبیرخانه همایش اراسال شد
دبیر همایش بیماریهای مغز واعصاب در دروان بارداری در حاشیه برپایی این همایش به خبرنگاران گفت: بیش از 60 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که با بررسی های صورت گرفته 55 مقاله برای ارایه در این همایش پذیرفته شد.

دبیر همایش بیماریهای مغز واعصاب در دروان بارداری: بیش از 60 مقاله به دبیرخانه همایش اراسال شد
دبیر همایش بیماریهای مغز واعصاب در دروان بارداری در حاشیه برپایی این همایش در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به خبرنگاران گفت: بیش از 60 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که با بررسی های صورت گرفته 55 مقاله برای ارایه در این همایش پذیرفته شد.
دکتر محمود عابدینی، با اشاره به اینکه این همایش در قالب سخنرانی و پوستر ارایه می شود، افزود: مهم ترین موضوعات سخنرانی های ارایه شده در این همایش، بیماریهای مهم نورولوژی در دوران بارداری از جمله تشنج- سردرد و ام اس  است.
وی، تبادل نظر بین متخصصین و پزشکان را یکی از اهداف برپایی همایش بیماریهای مغز واعصاب در دروان بارداری دانست و افزود: امروزه برخی ازدیدگاهها در زمینه بیماریهایی مانند میگرن ، ام اس وتشنج مانند عدم بارداری و یا ازدواج  افراد مبتلا به این نوع بیماری از بین رفته است.
این متخصص بیماریهای مغز واعصاب و استادیار دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تصریح کرد: با پیشرفتهای صورت گرفته عوارض بیماریهای ذکر شده برای مادر باردار و جنین کاهش یافته است.
دکتر عابدینی با تاکید بر اینکه هیچ بیمار نورولوژی یا مغزو اعصاب منعی برای بارداری ندارد ، گفت: مبتلایان به این نوع بیمار بدون نگرانی می توانند تحت نظر پزشک و مصرف داروهای تجویز شده عوارض بر جنین و مادر را کاهش دهند.
دبیر همایش بیماریهای مغز واعصاب در دروان بارداری ضمن بیان اینکه درمان هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است افزود: نحوه درمان بیمار و نیز انتخاب روشهای سودمند برای بیمار، بر اساس نظر پزشک متخصص است.
گفتنی است این همایش به مدت دو روز در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در روزهای 8و 9 تیر ماه 91 در شهرستان ساری برگزار شد . 
بیش از 60 مقاله به دبیرخانه همایش اراسال شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal