حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/10 تعداد بازدید : 559
دو انتصاب در معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران صورت گرفت
طی حکمی جداگانه از سوی دکتر محمد آزادبخت معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دكتر پدرام ابراهیم نژاد به عنوان مدير تحصيلات تكميلي و دستياري و دکتر محمد خادملو به سمت مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه منصوب شدند.
طی حکمی جداگانه از سوی دکتر محمد آزادبخت معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دكتر پدرام ابراهیم نژاد به عنوان مدير تحصيلات تكميلي و دستياري و دکتر محمد خادملو به سمت مدیر مرکز مطالعات و  توسعه آموزش پزشکی دانشگاه منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، درحکم دكتر پدرام ابراهیم نژاد عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمده است:  با توجه به تعهد و توانمندی جنابعالی ، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت و ردیف سازمانی به عنوان مدير تحصيلات تكميلي و دستياري این دانشگاه منصوب می شوید تا برابر مقررات و رعایت جوانب شرعی انجام وظیفه نمائید.
همچنین  در ابلاغ دکتر محمد خادملو از دیگر اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ذکر شد: با توجه به تجارب و سوابق حضرتعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر مرکز مطالعات و  توسعه آموزش پزشکی  دانشگاه منصوب می شوید تا برابر مقررات انجام وظیفه نمائید. امید است با بهره گیری از توان خویش و جلب همکاری و همفکری سایر اعضای محترم هیأت علمی و همچنین استفاده از تجارب سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برای بهبود و ارتقاء کیفیت آموزشی این دانشگاه موفق باشید.
دو انتصاب در معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران صورت گرفت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal