حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/12 تعداد بازدید : 454
تقدیر معاون رییس جمهور از دانشگاه علوم پزشکی مازندران بویژه بیمارستان امام خمینی (ره) ساری
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و جهانگردی کشور طی نامه ای به وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران به ویژه بیمارستان امام خمینی(ره) ساری در راستای ارایه خدمات مطلوب به بیماران، تقدیر و تشکر کرد.
در نامه ای به وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی عنوان شد: تقدیر معاون رییس جمهور از دانشگاه علوم پزشکی مازندران بویژه بیمارستان امام خمینی (ره) ساری
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و جهانگردی کشور طی نامه ای به وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران به ویژه  بیمارستان امام خمینی(ره) ساری در راستای ارایه خدمات مطلوب به بیماران، تقدیر و تشکر کرد.
در نامه سید حسن موسوی آمده است: با مدیریت وزیر بهداشت و همکاری پرسنل این مجموعه، خدمات درمانی و پزشکی در استان مازندران بسیار متبلور و نمایان است.
معاون رییس جمهور، وجدان کاری بالا در بین پزشکان ، پرستاران  و نیز کادر درمانی  مازندران را بیش از حد انتظار عنوان و تصریح کرد: بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیریت خوب رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و همکاران آن به ویژه مجموعه درمانی آموزشی بیمارستان امام خمینی (ره) ساری اعلام می دارم.
 گفتنی است بیمارستان امام خمینی (ره) ساری با دارا بودن بیش از 15 بخش درمانی از جمله بخشهای جراحی مغز و اعصاب ، ارتوپدی، جراحی عمومی، زنان ،ارولوژی، داخلی ونیز آنكولوژي، ICUوNICU و 85 پزشک متخصص و فوق تخصص، جزء 18 مرکز درمانی آموزشی هیات امنایی در سطح کشور است.
تقدیر معاون رییس جمهور از دانشگاه علوم پزشکی مازندران بویژه بیمارستان امام خمینی (ره) ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal