حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/17 تعداد بازدید : 352
فرزندان شهدا تفکر پدران خودرا حفظ کردند
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در همایش پدران آسمانی ، گفت: فرزندان شهدا تفکر پدران خود را حفظ کردند و زینب وار دراشاعه فرهنگ اسلامی تلاش می کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در همایش پدران آسمانی ، گفت: فرزندان شهدا تفکر پدران خود را حفظ کردند و زینب وار دراشاعه فرهنگ اسلامی تلاش می کنند.
دکتر حسین رنجبران طی سخنانی، حضور در چنین محافلی را عنایت خداوند دانست و افزود: شورای هماهنگی امور ایثارگران پیگیر برپایی چنین همایشی برای نخستین بار در  دانشگاه علوم پزشکی مازندران بوده تا بتواند فرزندان شاهد را دور هم جمع نماید.
وی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، مولود منجی بشریت، مدیریت مطلق را از آن امام زمان (عج) عنوان و تصریح کرد: به اعتقاد مدعیان علم مدیریت در دنیا، بهترین مدیریت ، مدیریتی است که در زمان غیبت انجام می شود که این صرفا مختص حضرت مهدی(ص) است.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: امام غایبی که به ظاهر در جمع ما نیست ولی به خوبی امت خود را هدایت می کند.
دکتر رنجبران خاطرنشان ساخت: در علم مدیریت افرادی در حال مطالعه هستند تا در یابند فردی که حضور فیزیکی ندارد چگونه در دلها نفوذ و سیطره دارد.
وی به جنگهای 33 روزه حزب الله و 22 روزه  غزه اشاره و تصریح کرد: امت مسلمان با همین نفوذ پیروز شدند.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه در جنگ تحمیلی استکبار با تمام امکانات در مقابل عظمت سربازان نظام به زانو در آمد گفت: این از برکات امام غایب  بوده است که فرامین ایشان به واسطه رهبر کبیر انقلاب به رزمنده گان اسلام می رسید.
دکتر رنجبران شهدا را همیشه زنده تاریخ دانست و افزود: این افراد عشق زمینی را به عشق آسمانی پیوند دادند و به میدان نبرد حق علیه باطل رفتند  و در این راه از جان خود گذشتند.
وی استقلال و عظمت  ملت ایران را ارمغان خون شهدا عنوان و تصریح کرد: در مقابل پدران آسمانی ، کسانی نیز بودند که جرات مقابله نداشتند و خسران  دنیا و آخرت را خریدند.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: شهدا با رشادتهای خود نشان دادند عملشان افسانه نیست.
دکتر رنجبران به وجود مادرانی که فرزندان و همسران خود را تشویق به حضور در جبهه ها می کردند، اشاره کرد و گفت: به این همسران و مادران باید لقب مادران آسمانی را داد زیرا آنان با صبورری و شکیبایی علاوه برنقش مادری،  نقش پدر را نیز برای فرزندان خود را ایفا می کنند.
گفتنی است در پایان اولین همایش پدران آسمانی از فرزندان شاهد دانشگاه علوم پزشکی مازندران و واحدهای تابع آن تجلیل به عمل آمد.
فرزندان شهدا تفکر پدران خودرا حفظ کردند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal