حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/19 تعداد بازدید : 299
کنفرانس بیماریهای خونریزی دهنده ویروسی تب دار با محوریت تب کریمه کنگو برگزار می شود
با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل، کنفرانس بیماریهای خونریزی دهنده ویروسی تب دار با تاکید بر بیماری تب کریمه کنگو(CCHF) در این شهرستان برگزار می شود.
با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل، کنفرانس بیماریهای خونریزی دهنده ویروسی تب دار با تاکید بر بیماری تب کریمه کنگو(CCHF)  در این شهرستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدیر امور پژوهشی و کاربرد نتایج تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، با اشاره به اینکه، این کنفرانس  در روز پنج شنبه، 29 تیرماه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل برگزار خواهد شد، گفت: کنفرانس بیماریهای خونریزی دهنده ویروسی تب دار دارای 5/3(سه و نیم) امتیاز بازآموزی برای تمامی مشمولین آموزش مداوم است.
دکتر محمد رضا حق شناس ضمن تاکید بر اینکه علاقمندان برای ثبت نام می توانند به سایت www.ircme.ir مراجعه کنند، افزود: متقاضیان حضور در این کنفرانس تا تکمیل ظرفیت سالن می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
وی ، ارایه کارت شناسایی معتبر و مهر نظام پزشکی را در زمان برگزاری کنفرانس ضروری دانست و تصریح کرد: این برنامه آموزشی از ساعت هشت و سی دقیقه صبح آغاز به کار خواهد نمود و تا ساعت  دوازده و سی دقیقه همان روز ادامه خواهد داشت و ارایه گواهی منوط به شرکت منظم در تمامی جلسات کنفرانس خواهد بود.
مدیر امور پژوهشی و کاربرد نتایج تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در خصوص میزان حق ثبت نام  برای شرکت کنندگان در این کنفرانس، گفت: علاقمندان به حضور در این برنامه آموزشی می توانند با واریز 50 هزار ریال به شماره حساب 2178435122008 (سیبا بانک ملی) به نام دانشگاه علوم پزشکی مازندران  ثبت نام کنند.
دکتر حق شناس، ادامه داد: همکاران از قبل به صورت اینترنتی ثبت نام و در روز برگزاری برنامه، اصل فیش بانکی را ارایه نمایند.
وی با بیان اینکه معاونت تحقیقات و فناوری و شبکه بهداشت آمل  آماده پاسخگویی به سولات علاقمندان است، خاطر نشان ساخت: شماره های 3261249-0151 معاونت تحقیقات و فناوری و نیز 2261505-0121 شبکه بهداشت ودرمان آمل به این امر اختصاص یافته است.
کنفرانس بیماریهای خونریزی دهنده ویروسی تب دار با محوریت تب کریمه کنگو برگزار می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal