حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/19 تعداد بازدید : 233
مراجعه یک هزار و 157 مجروح حوادث ترافیکی به بیمارستان 17 شهریور آمل
مراجعه یک هزار و 157 مجروح حوادث ترافیکی به بیمارستان 17 شهریور آمل
در سه ماهه اول امسال صورت گرفت:مراجعه یک هزار و 157 مجروح حوادث ترافیکی  به بیمارستان 17 شهریور آمل 
رییس بیمارستان 17 شهریور آمل گفت: یک هزار و 157 مجروح طی سه ماهه اول سالجاری به علت تصادف به اورژانس بیمارستان مراجعه نمودند که 37 نفر آنان بر اثر جراحت های شدید در بدو ورود و یا در بخش های ویژه فوت کردند.
دکتر شهرام کاشانی ضمن بیان خبر بالا، به عملکرد سه ماهه اول بیمارستان 17 شهریور آمل در سال جاری، اشاره و تصریح کرد: سایر افراد حادثه دیده ناشی از تصادف، در بخش های درمانی این بیمارستان بستری و بعد از درمان چند روزه ترخیص و یا با درمان سرپایی در اورژانس مرخص شدند .
وی، با بیان اینکه آمار مراجعین ناشی از تصادفات نسبت به سال گذشته 17 نفر افزایش یافته است افزود: در سه ماهه اول سال گذشته یک هزار و 174 مصدوم به بخش اورژانس بیمارستان 17 شهریور آمل انتقال داده شد.
کاشانی در خصوص دلیل این افزایش خاطرنشان ساخت: این افزایش دلیلی بر افزایش میزان تصادفات در کشور نیست و تنها تعداد مراجعین ناشی از تصادفات در آمل را فقط به بیمارستان 17شهریور نشان می دهد.
رییس بیمارستان 17 شهریور آمل از مراجعه  20 هزار و 690 نفر به اورژانس بیمارستان در این مدت اشاره کرد و گفت: در فصل بهار 9 هزار و 612  نفر برای ویزیت به درمانگاه تخصصی بیمارستان مراجعه کرند که درمانگاه ارتوپدی با 3 هزار و 318  ویزیت، بیشترین مراجعه کننده را به خود اختصاص داد .
کاشانی تعداد اعمال جراحی انجام شده در اتاق عمل بیمارستان را 4 هزار و 94 نفر  در مدت ذکر شده، عنوان کرد و افزود: درصد اشغال تخت کل بیمارستان 81.92  درصد بوده است.
وی ادامه داد: از بین درصد اشغال تخت بخش ها، بخش ای  سی یو با  96.45 درصد بیشترین درصد اشغال تخت را به خود اختصاص داد .
مراجعه یک هزار و 157 مجروح حوادث ترافیکی به بیمارستان 17 شهریور آمل
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal