حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/19 تعداد بازدید : 461
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد:
کارگاه توانمند سازی فعالین فرهنگی در دانشکده مامایی ساری
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد:

کارگاه توانمند سازی فعالین فرهنگی در دانشکده مامایی ساری
به همت مدیریت اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  علوم پزشکی مازندران برگزار شد:
کارگاه توانمند سازی فعالین فرهنگی در دانشکده مامایی ساری
مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برگزاری کارگاه توانمند سازی فعالین فرهنگی در دانشکده مامایی ساری خبر داد وافزود: در این کارگاه یک روزه 30 نفر از دانشجویان فعال درعرصه  فرهنگی حضور دارند.
حسن عشیری در حاشیه برگزاری کارگاه یک روزه توانمند سازی فعالین فرهنگی در جمع خبرنگاران ، با اشاره به اینکه دانشجویان فعال در 2 گروه رسانه های مکتوب و مجازی ساماندهی شدند، گفت: این کارگاه با محوریت مدیریت سایت مجازی ، نحوه درج و تامین محتوای سایت برگزار شد.
وی با بیان اینکه کارگاه توانمندسازی فعالین فرهنگی در سال گذشته در مشهد برگزار شد، خاطرنشان ساخت: این کلاس آموزشی در ادامه کارگاه آموزشی مشهد برگزار شده است.
مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران، عمده فعالیت دانشجویان فعال عرصه فرهنگی را فعالیتهای فرهنگی، دینی و سیاسی مرتبط با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری عنوان و تصریح کرد: دانشجویان تیم های رسانه مکتوب در خصوص انتشار نشریه، روزنامه دیواری ، گاه نامه و رسانه مجازی در فضای سایت، وبلاگ، بلوتوث و پیامک و... فعالیت می کنند.
عشیری سایت بچه های مسجد را ویژه این دسته از دانشجویان عنوان و تصریح کرد: این سایت از نظر ظاهری در حال تغییر است.
وی با اشاره به اینکه از سال گذشته تیم دانشجویان دختر، فعالیتهای مکتوب و تیم دانشجویان پسر فعالیتهای مربوط به فضای مجازی را بر عهده گرفتند، گفت:  از مجموع 30 دانشجوی فعال فرهنگی، 20 دانشجو دختر و 10 دانشجو پسر  هستند.
مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ادامه سخنانش، عمره مفرده و عتبات عالیات  دانشگاهیان را یکی از فعالیتهای نهاد عنوان کرد و افزود: در سالجاری 960 نفر به عمره اعزام شدند.
عشیری، با اشاره به اینکه عمره مفرده دانشگاهیان از اسفند سال گذشته از سراسر کشور شروع شد و تا نیمه خرداد ماه امسال ادامه داشته، خاطرنشان ساخت:  در مجموع 7 کاروان شامل یک کاروان اساتید، 3 کاروان پسر مجرد و یک کاروان دانشجویان متاهل از استان مازندران اعزام شدند.
وی ضمن بیان اینکه کاروان عتبات عالیات 35 نفره است،  ادامه داد: در فروردین ماه امسال یک کاروان به عتبات عالیات اعزام شدند و  در 22 تیرماه نیز کاروان دیگری به این مکان مقدس اعزام می شوند.
عشیری برپایی جشن ازدواج دانشجویی را از دیگر فعالیتهای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دانست و گفت: در حدود 35 نفر در جشن ازدواج دانشجویی سال گذشته شرکت کردند.
مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، از برگزاری ضیافت اندیشه  در ماه مبارک رمضان برای جذب دانشجویان به امور فرهنگی  خبر داد و افزود: این طرح برای نخستین بار در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
عشیری ضمن اشاره به اینکه این طرح به مدت 14 روز ادامه خواهد داشت، ادامه داد: تا کنون یک هزار و 480 دانشجوی دختر و یک هزار و 500 دانشجوی پسر در این طرح ثبت نام کردند که از بین آقایان در مجموع 800 نفر برای حضور در این طرح پذیرفته می شوند.
وی ادامه داد: 155 نفر پسر و 177نفر خانم  از دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای حضور دراین طرح فرهنگی ثبت نام کردند.
مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن اشاره به اینکه این طرح برای اساتید، در دهه اول ماه مبارک رمضان در مشهد مقدس برگزار می شود، تصریح کرد: از این دانشگاه 20 نفر شرکت می کنند.
عشیری با بیان اینکه طرح ضیافت اندیشه برای دانشجویان در دهه دوم وسوم ماه مبارک رمضان اجرا می شود، گفت: حضور در این طرح برای دانشجویان معادل 4 واحد درسی  محاسبه می شود.
 
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal