حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/04/22 تعداد بازدید : 300
گردهمایی ائمه جماعات دانشگاههای استان مازندران در بهشهر برگزار شد
گرهمایی ائمه جماعات دانشگاه های مازندران با حضور 90 نفر از 7 دانشگاه مازندران در بهشهر برگزار شد .
در این گرهمایی ، رئیس دادسرای ویژه روحانیت استان مازندران، نفس اماره را بزرگترین مانع برای رسیدن قرب الهی و سعادت و کمال انسان ها دانست و گفت: انسان همواره باید از آن دوری جوید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،حجت الاسلام "محمد مجتهدزاده"روزپنجشنبه در گردهمایی ائمه جماعات دانشگاه های استان مازندران در بهشهر ، افزود : نفس اماره انسان ها را به کارهای زشت و ناپسند وامی دارد و انسان را به ضلالت می کشاند.
وی ، نفس اماره را خطر و تهدیدی بسیار بزرگ برای دستیابی به ارزش های دینی و معنوی دانست و اظهار داشت : این تهدید بزرگ موجب می شود تا کلام و سخن افراد ، سازنده و کارساز نباشد .

حجت الاسلام مجتهدزاده، حب جاه و مکان را یکی از اثرات نامطلوب نفس اعلام کرد و بیان داشت : مردم باید از اینگونه اعمال که آنها را تهدید می کند به شدت دوری جویند .

وی نفس را بسیاز ظریف ئ تاثیرگذار دانست و بیان داشت : کارها باید برای جلب رضای خداوند صئرت گیرد و همه ما باید از کارهای غیر خدایی به شذت پرهیز کنیم.

رئیس دادسرای ویژه روحانیت استان مازندران با تاکید بر لزوم اخلاص در همه کارها ، اضافه کرد : علم بدون اخلاص حجاب برای عالم  می شود و آنها را به راه ضلالت و گمراهی می کشاند .

وی در بخش دیگری از سخنانش به ترویج ارزش های دینی و قرآنی در جامعه تاکید کرد و  افزود : روحانیون باید تلاش بیشتری را برای ترویج ارزش های دینی و قرآنی در جامعه به عمل آورند .

رئیس دادسرای ویژه روحانیت استان مازندران با تاکید بر حضور در نمازهای جماعات ، اضافه کرد : روحانیون باید بسترهای لازم را برای حضور مستمر و مداوم مردم در نمازهای جماعت  را به عمل آورند . 

وی با تاکید بر لزوم اشاعه ارزش های دینی در جامعه، اظهار داشت : روحانیون باید با اطلاعات کامل ، شبهات و سئوالات مردم به خصوص نسل جوان را پاسخگو باشند .
گردهمایی ائمه جماعات دانشگاههای استان مازندران در بهشهر برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal