حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/05/07 تعداد بازدید : 354
دولت استقرار رفاه در جامعه را در دستور كار خود قرار داده است
وزیر تعاون کار رفاه وتامین اجتماعی در مراسم افتتاح پزشک خانواده شهری در ساري گفت: دولت استقرار رفاه در جامعه را در دستور كار خود قرار داده است
وزیر تعاون کار رفاه وتامین اجتماعی در مراسم افتتاح پزشک خانواده شهری در ساري گفت: دولت استقرار رفاه در جامعه را در دستور كار خود قرار داده است
عبدالرضا شیخ الاسلامی با بيان اينكه امروز شاهد اجرای یک طرح ملی و تحولی در مازندران هستیم، تصريح كرد: برقراری رفاه در سطح جامعه يكي از دغدغه هاي دولت است.
وي ، تامين مسكن ، امنيت رفاه و تامين اجتماعي و نيز استقرار بهداشت و سلامت را از جمله اهداف دولت  دانست و افزود:  تامین اجتماعی در همه کشورهای دنیا و کشور ما از موضوعات محوری است
وزیر تعاون کار رفاه وتامین اجتماعی با تاكيد بر اينكه وزارت کار در موضوع مهم تامین اجتماعی و برقراری سلامت نقش موثر و مستقیم دارداظهار داشت: در بحث تامین اجتماعی موضوع بیمه های اجتماعی و درمانی و حمایت های اجتماعی مطرح است که در دولت نهم و دهم اقدامات قابل توجهی در این خصوص به عمل آمده و در بخش سلامت هم تلاش داریم نقش خود را به شایستگی ایفا کنیم.
شیخ الاسلامی ضمن اشاره به اينكه  طرح پزشک خانواده از تکالیف مندرج در قانون برنامه است گفت: دولت موظف بود تا سال پنجم این برنامه در سراسر کشور اجرا کند.
وی ادامه د اد: با توجهات خاص رئیس جمهور به این موضوع دو وزارتخانه بهداشت و تعاون و رفاه اجتماعي این کار را در مدت 2 سال به اتمام برسانند و بنا داریم این را زودتر از 2 سال مقرر و قبل از پایان دولت دهم در سراسر کشور اجرا کنیم.
شیخ الاسلامی با بیان اینکه امیدواریم اين طرح با قوت و سرعت به نقطه نهایی خود برسد، تصریح کرد: مسولان اين طرح  با قوت آن را اجرا کرده و مشکلاتی که در حین کار به وجود می آید به سرعت اطلاع داده و چاره اندیشی کنند.
وی با اشاره به اینکه ممکن است در ابتدا با مشکلاتی مواجه باشيم گفت: اقدام به موقع می تواند کمک کند این طرح به صورت کامل اجرا شود.
وزیر تعاون کار رفاه وتامین اجتماعی از مردم خواست با مشارکت و كمك جدی در این طرح، شاهد جامعه ای باشیم که از سطح سلامت جسمی و روانی برخوردار است.
وي در خطاب به  نمایندگان مجلس افزود: نمایندگان در اجرای طرح پزشک خانواده همکاری مناسبی با ما داشته باشند.


دولت استقرار رفاه در جامعه را در دستور كار خود قرار داده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal