حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/05/07 تعداد بازدید : 645
استقبال مردم و جامعه پزشکان از طرح پزشک خانواده رضایت بخش است
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حاشیه افتتاح طرح پزشک خانواده به خبرنگاران گفت: روند استقبال مردم و همکاری جامعه پزشکی از این طرح بسیار خوب بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حاشیه افتتاح طرح پزشک خانواده به خبرنگاران گفت: روند استقبال مردم و همکاری جامعه پزشکی از این طرح بسیار خوب بوده است.
دکتر محمدمهدی ناصحی با بیان اینکه 850 پزشک عمومی و 300متخصص در این طرح اعلام آمادگی کردند، افزود: آمار ثبت نام پزشکان متخصص در استان رو به افزایش است.
وی با تاکید بر اینکه کمبودی در زمینه پزشکان در مازندران نداریم تصریح کرد: در حال حاضر به 600 پزشک در طرح پزشک خانواده نیاز داریم.
قایم مقام وزیر بهداشت در مازندران به اقدامات انجام شده در این استان برای اجرای طرح پزشک خانواده اشاره و افزود: به روشGISنقشه بلوک بندی مراکز مجری این طرح مشخص شد.
دکتر ناصحی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمادگی دارد به سایر استانهای دیگر در اجرای طرح پزشک خانواده  از نظر امکاناتی مانند GIS کمک نماید.
گفتنی است افتتاح موسسه تحقیقاتی جانوران و حیوانات آزمایشگاهی با اعتبار 600 میلیون تومان- بهره برداری از پایگاه اورژانس 115 جاده ای در مجتمع پیامبر اعظم(ص) با 150 متر مربع مساحت و صرف  50 میلیون تومان- اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری در یک هزار متر مربع با صرف 400 میلیون تومان اعتبار- مرکز بهداشتی درمانی شماره 5 ساری در 600 متر مربع با صرف هزینه 550 میلیون تومان- راه اندازی داروخانه 13 آبان  - افتتاح مرکز فانتوم( آزمایشگاه تخصصی دندانپزشکی) در کلینیک دندانپزشکی مجتمع تخصصی طوبی  با 26 یونیت دندانپزشکی و صرف 400 میلیون تومان و آخرین خانه بهداشت در مازندران از جمله پروژه هایی است که با حضور وزیر بهداشت و معاونین آن در شهرستان ساری مورد بهره برداری قرار گرفت.
استقبال مردم و جامعه پزشکان از طرح پزشک خانواده  رضایت بخش است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal