حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/05/07 تعداد بازدید : 677
مدرن ترین اورژانس مازندران به بهره برداری رسید
بزرگترین و مدرن ترین اورژانس بیمارستانی در یک هزار متر مریع و مطابق با استانداردهای علمی با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، استاندار مازندران و مسولان ارشد استانی و شهرستانی در ساری به بهره برداری رسید.
بزرگترین و مدرن ترین اورژانس بیمارستانی در یک هزار متر مریع و مطابق با استانداردهای علمی با حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، استاندار مازندران و مسولان ارشد استانی و شهرستانی  در ساری به بهره برداری رسید.
شیخ الاسلامی همزمان با افتتاح از این اورژانس، به عیادت بیماران رفت و از نزدیک از مراحل درمانی بیماران در اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری  بازدید کرد.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری نیز در حاشیه افتتاح اورژانس این بیمارستان به خبرنگاران گفت : این مجموعه از بزرگ ترین اورژانس استان محسوب می شود که طی 6 ماه در 2 فاز ساخته شده است.
دکتر عالیه زمانی با بیان اینکه این اورژانس مدرن و بر اساس استاندارهای علمی ایجاد شد، افزود: اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری در 5 سطح مختلف با فضاهایی متفاوت طراحی شده است.
وی به استقرار طب اورژانس در این بیمارستان اشاره  و تصریح کرد: در سطح یک این اورژانس اتاق احیا شامل 3 تخت استاندارد با تمامی امکانات از جمله مونیتورینگ، دستگاه شوک و احیا تعبیه شده است.
زمانی با بیان اینکه برای بازسازی، گسترش بنا و تجهیز  اورژانس این بیمارستان در مجموع 700 میلیون تومان هزینه شد، اظهار داشت: برای بازسازی و گسترش این بنا، مبلغ 400میلیون تومان و برای استقرار و خرید تجهیزات پزشکی 300 میلیون تومان  اعتبار تخصیص یافت.
مدرن ترین اورژانس مازندران  به بهره برداری رسید
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal