حوزه ریاست
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/05/12 تعداد بازدید : 744
488 هزار مازندرانی پزشک خانواده خود را انتخاب کردند
معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه تا کنون 488 هزار نفر در مازندران با مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی، پزشک خانواده خود را انتخاب کردند، گفت: این رقم معادل 45 درصد است.
معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه تا کنون  488 هزار نفر در مازندران با مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی، پزشک خانواده خود را انتخاب کردند، گفت: این رقم معادل  45 درصد است.
دکتر محمد رضا میرزایی در نشسی با خبرنگاران ضمن اعلام خبر بالا، به شهرهایی که بیشترین مراجعه کننده برای انتخاب پزشک خانواده در آن صورت گرفته اشاره و تصریح کرد: شهرهای قایمشهر 115 هزار نفر- ساری 96 هزار نفر- نکا 39 هزار نفر- جویبار21 هزار نفر- تنکابن  17 هزار نفر- آمل  65 هزار نفر و بهشهر 26 هزار نفر پزشک خانواده خود را انتخاب نمودند.
وی با بیان اینکه مردم برای انتخاب پزشک خانواده خود فرصت دارند، خاطرنشان ساخت: در حال حاضر به 600 پزشک در سطح یک نیازداریم.
معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه 3 هزار و 241 پزشک و پیراپزشک در این طرح ثبت نام کردند، افزود: از این تعداد، 893 پزشک عمومی و 308 پزشک متخصص و بقیه نیز در سایر رشته های مرتبط نام نویسی کردند.
دکتر میرزایی اظهار داشت: تامین خطوط اینترنتی، خرید کامپیوتر، انتخاب فضای فیزیکی برای مطب یا پایگاه، ارتباط با سامانه ملی از اقدامت اولیه پزشکان برای عقد قرارداد با سازمانهای بیمه گر است.
وی با اشاره به اینکه فرمهای سطح 2 و پاراکلینیک در حال نهایی شدن است، گفت:  بعد از بازدید سازمانهای بیمه گر از جمله تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و کمیته امداد از پایگاههای طرح پزشک خانواده ، قرارداد منعقد خواهد شد.
معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از معرفی 486 پزشک به سازمانهای بیمه گر برای عقد قرار داد خبر داد و افزود: پیش بینی می شود ماهانه 15 میلیارد و 800 میلیون تومان و سالانه 190 میلیارد تومان توسط سازمانهای بیمه گر در سطوح مختلف این طرح پرداخت شود.
488 هزار مازندرانی  پزشک خانواده خود را انتخاب کردند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal