حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/05/17 تعداد بازدید : 394
خبرنگاران متعهدانه برای اشاعه راستی و درستی می نویسند
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پيامي به مناسبت روز خبرنگار گفت:خبرنگاران متعهدانه برای اشاعه راستی و درستی می نویسند
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پيامي به مناسبت روز خبرنگار گفت:خبرنگاران  متعهدانه برای اشاعه راستی و درستی می نویسند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  متن پيام دکتر محمد مهدی ناصحی به مناسبت روز خبرنگار به شرح ذيل مي باشد:
باسمه تعالی
در روزگاری سرشار از رخدادهای رنگارنگ ، هر کسی و هر صنفی را وظیفه ای بردوش است تا به قدر توان خویش حق را یاری رساند. با اطمینان می توان گفت که در این میان حرفه شریف خبرنگاری به واسطه ظرفیت بزرگش در درک و بیان راستی¬ها و کشف و ابراز ناراستی ها به منظور به سامان آوردنشان، سهمی بی بدیل دارد.
وچه نکته ظریفی است در اینکه شهادت شهید محمود صارمی ، هفدهم مرداد ماه را به عنوان روز خبرنگار اعتبار بخشیده است تا چراغی باشد فراراه مردان و زنانی که رهروان این طریق خطیرند.
با احترام و افتخار یاد همه شهدای خبرنگار را گرامی می دارم و روز خبرنگار را به همه خبرنگاران عزیز که متعهدانه برای اشاعه راستی و درستی می نویسند و حرمت قلم را سرمایه بسط انسانیت می سازند تبریک و تهنیت می گویم.
خبرنگاران  متعهدانه برای اشاعه راستی و درستی می نویسند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal