حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/05/24 تعداد بازدید : 589
در کلینیک طوبی روزانه به2هزار نفرخدمات درمانی ارایه می شود
مدیرعامل کلینیک تخصصی وفوق تخصصی طوبی ساری به وجود 60 عضو هیات علمی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این کلینیک خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر این کلینیک روزانه به 1800 تا 2000 نفر خدمات درمانی ارایه می دهد که از این تعداد 200 تا 300 مراجعه کننده مربوط به بخش آزمایشگاه می باشد.
مدیرعامل کلینیک تخصصی وفوق تخصصی طوبی ساری به وجود 60 عضو هیات علمی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این کلینیک خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر این کلینیک روزانه به 1800 تا 2000 نفر خدمات درمانی ارایه می دهد که از این تعداد 200 تا 300 مراجعه کننده مربوط به بخش آزمایشگاه می باشد.
دکتر سید وحید حسینی در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان مطلب بالا، گفت: ویزیت و خدمات جنبی در این کلینیک با تعرفه دولتی انجام می شود بنابراین هزینه های درمانی این کلینیک با سایر بخشهای درمانی قابل مقایسه نیست.
وی با اشاره به اینکه در بدو فعالیت کلینیک طوبی روزانه 100 تا 200 نفر در فضایی محدودپذیرش می شدند، افزود: این کلینیک با 14 عضو هیات علمی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران به صورت تمام وقت در سال 1386 شروع به فعالیت نمود.
مدیرعامل کلینیک طوبی ضمن بیان اینکه طی گذشت 4 سال از آغاز به کار کلینیک طوبی، به تدریج بخشهای آندوسکوپی وگوارش- آزمایشگاه- سنگ شکن-سونوگرافی و رادیولوژی به آن افزوده شد، خاطرنشان ساخت:  اعمال جراحی سرپایی عمومی و پوست- اکو  و تست ورزش- فوق تخصص قلب- فوق تخصص قلب اطفال- فوق تخصص ریه- مغز و اعصاب – آنکولوژی- واحد آزمایشگاهی تخصصی قارچ شناسی و اندوسکوپی و داروخانه 13 آبان از دیگر بخشهای این کلینیک به شمار می آید.
دکتر حسینی با تاکید بر اینکه سعی شده فضای کلینیک را برای آسایش و رفاه مراجعه کنندگان مناسب کنیم، افزود: در برخی از قسمتها از جمله آزمایشگاه و سونوگرافی در پذیرش بیمار خارج از کلینیک محدودیت وجود ندارد .

*کلینیک طوبی الگوی بخش درمانی در سطح کشور است
 مدیرعامل کلینیک طوبی تعداد مراجعه کنندگان به این کلینیک را بسیار دانست و تصریح کرد: به دلیل ارایه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در کلینیک طوبی، از سراسر مازندران و نیز استانهای همجوار مراجعه کننده دارد.
وی زمان فعالیت متخصصین این کلینیک را از ساعت 14 تا 22دانست و اظهار داشت: پزشکان در برخی از رشته ها از جمله آنکولوژی- اندوسکوپی- غدد و مغز و اعصاب به دلیل وجود مراجعه کننده، بیش از زمان تعیین شده  فعالیت می کنند.
مدیرعامل کلینیک طوبی کیفیت خدمات ارایه شده در این کلینیک را نسبت به تعداد مراجعه کنندگان آن مطلوب دانست و گفت: کلینیک طوبی در سطح کشور به عنوان الگو در بخش درمان مطرح است.
وی در ادامه سخنانش، بخش آنکولوژی را یکی از فعال ترین بخشهای کلینیک طوبی عنوان کرد و افزود: این بخش روزانه به 30 تا 40 بیمارسرطانی خدمات شیمی درمانی ارایه می دهد.
دکتر حسینی، تجهیز این کلینیک به دستگاه اندازه گیری تراکم استخوان- دستگاه نوار مغز و تست تنفس را از جمله برنامه های توسعه ای کلینیک طوبی دانست و گفت: پیگیر راه اندازی بخش ویروس شناسی این کلینیک نیز هستیم.
وی ادامه داد: همچنین دستگاه اکوی دوم و دستگاه دوم اندوسکوپی خریداری شده ودر حال جانمایی آن هستیم.
دکتر حسینی با تاکید بر اینکه در حال حاضر این کلینیک نیاز به رشته های پزشکی آسم و آلرژی و گوارش اطفال دارد، افزود: برای استقرار این تخصصها درخواستهای لازم داده شد .
مدیرعامل کلینیک طوبی مراجعه بالای بیماران را یکی از مشکلات دانست و خاطرنشان ساخت: تمهیداتی در خصوص الکترونیکی کردن پرونده های بیماران در حال بررسی است .
گفتنی است در پایان این نشست خبری، ازخبرنگاران تست قند خون و چربی به صورت رایگان گرفته شد.
در کلینیک طوبی روزانه به2هزار نفرخدمات درمانی ارایه می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal