حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/06/01 تعداد بازدید : 355
با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران: همایش مدیران و هماهنگ کنندگان پیوند اعضادر ساری برگزار می شود
نخستین همایش مدیران و هماهنگ کنندگان پیوند اعضای سراسر کشور از 4 شهریور ماه به مدت چهار روز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار می شود.
نخستین همایش مدیران و هماهنگ کنندگان پیوند اعضای سراسر کشور از 4 شهریور ماه به مدت چهار روز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان مسیح دانشوری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مسول اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگویی ضمن بیان خبر بالا، هدف از برگزاری این همایش را توانمندسازی مدیران اهدای عضو و تربیت هماهنگ‌کنندگان پیوند اعضا برای ارتباط با خانواده‌های اهداکننده عضو دانست و افزود: این همایش با همکاری اساتید دانشگاهی و نیز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان مسیح دانشوری برگزار خواهد شد.

دکتر محمد رضا پارسایی ارتقای اهدای عضو در ایران و نجات جان بیماران نیازمند را از دیگر اهداف همایش ذکر کرد و اظهار داشت: چگونگی مدیریت واحد فراهم‌آوری اعضای پیوندی، تشریح وضعیت پیوند اعضا و فراهم‌آوری اعضای پیوندی، مسائل حقوقی و اخلاقی پیوند اعضا از جمله مباحثی است که در این همایش به آن پرداخته می شود.
گفتنی است نخستین همایش مدیران و هماهنگ کنندگان پیوند اعضای سراسر کشور از چهارم تا هشتم شهریور ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در هتل سالار دره ساری برگزار می شود.
با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران: همایش مدیران و هماهنگ کنندگان پیوند اعضادر ساری برگزار می شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal