حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/06/01 تعداد بازدید : 425
برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی دستیاری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران
دکتر محمد آزادبخت در مراسم آغاز به کار دوره آموزشی توانمندسازی دستیاری در ساری ضمن بیان مطلب بالا، تعداد دستیاران این مجموعه دانشگاهی را 230 نفر دانست و افزود: این رقم در سال 72، هجده نفر بوده است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تعداد اعضای هیات علمی این دانشگاه را 341 نفر اعلام کرد و گفت: روند افزایشی جذب هیات علمی در این دانشگاه همچنان ادامه دارد .
دکتر محمد آزادبخت در مراسم آغاز به کار دوره آموزشی توانمندسازی دستیاری در ساری ضمن بیان مطلب بالا، تعداد دستیاران این مجموعه دانشگاهی را 230 نفر دانست و افزود: این رقم در سال 72، هجده نفر بوده است.
وی با اشاره به اینکه تعداد رشته های دستیاری پزشکی این مجموعه در سال های اخیر افزایش یافته و به 14 رشته تحصیلی رسید، تصریح کرد: بیشترین تعداد دانشجویان دستیاری پزشکی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته قلب و عروق است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از پیگیری برای راه اندازی رشته تحصیلی جدید نظیر جراجی مغز و اعصاب و اورولوژی در مقطع دستیاری خبر داد  و خاطرنشان ساخت: با توجه به راه اندازی رشته های تحصیلی جدید نیازمند پذیرش اعضای هیات علمی جدید نیز هستیم لذا اقدامات لازم در این راستا در حال انجام است .
دکترآزادبخت ، با بیان اینکه بیش از 5 هزار و 500 دانشجو در این مجموعه دانشگاهی مشغول تحصیل هستند گفت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران دارای 9 دانشکده و یک واحد بین الملل می باشد.
وی به اجرای برنامه های متعدد به منظور ارائه خدمات مطلوب تر در مراکزآموزشی درمانی پرداخت و اظهار داشت: فضاهای فیزیکی بیمارستان های آموزشی این استان نامناسب است به همین منظور اقدامات جدی برای رفع این معضل در دست اجراست .
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به ضریب اشتغال بالای تخت های بیمارستانی در مراکز آموزشی این استان اشاره و تصریح کرد: ضریب بالای اشغال تخت بیمارستانی، نشان دهنده مراجعات زیاد به این مراکز است.
دکتر آزادبخت افزایش تعداد اطاق عمل و ایجاد بخش جدید گوارش و ریه را از مهمترین اقدامات بیمارستان امام خمینی ( ره) ساری دانست و گفت: با پیگیری های انجام شده در آینده نزدیک شاهد تحقق این امر خواهیم بود
گفتنی است دوره آموزشی توانمندسازی دستیاری از اول شهریورماه  با حضور 58 دستیار پزشکی جدید الورود در 12 رشته در دانشگاه علوم پزشکی مازندران آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.
برگزاری  دوره آموزشی توانمندسازی دستیاری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal