حوزه ریاست
۱۳۹۵ چهارشنبه ۵ آبان
br ENGLISH
تاریخ: 1389/01/28 تعداد بازدید : 0
تجهیز بخش دیالیز مرکز قلب مازندران با 7 دستگاه دیالیز
بخش دیالیز مرکز قلب مازندران با 7 دستگاه دیالیز تجهیز شد.

بخش دیالیز مرکز قلب مازندران با 7 دستگاه دیالیز تجهیز شد. دکتر آریا سلیمانی رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه زهرا(س) ساری گفت : در سال 88 هفت دستگاه همودیالیز پیشرفته به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران خریداری و در بخش دیالیز مرکز قلب مازندران به بهره برداری رسید .

دکتر سلیمانی افزود : همودیالیز در مبتلایان به نارسایی کلیه یک پروسه درمانی جهت تصفیه خون و خروج مایعات بوده و باعث بهبود وضعیت بیمار ، نوتوانی قابل توجه و افزایش طول عمر بیمار شده و بیمار را تا زمان انجام پیوند کلیه در یک وضعیت بالینی قابل قبول نگه می دارد .

وی با اشاره به اینکه در سال 88 هفت دستگاه همودیالیز پیشرفته با ارزش تقریبی یک میلیارد ریال خریداری شده است افزود : با راه اندازی این دستگاهها گامی بلند در ارائه خدمات بهینه به بیماران نیازمند دیالیزی برداشته شد.

رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه زهرا(س) ساری افزود: بخش دیالیز مرکز قلب مازندران با 14 دستگاه همودیالیز و پذیرش 70 بیمار در ماه و هزار دیالیز در ماه و با 13 پرسنل در سه شیفت کاری یکی از فعالترین مراکز دیالیز در سطح استان است .

 

تجهیز بخش دیالیز مرکز قلب مازندران با 7 دستگاه دیالیز
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران | Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal