حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/06/15 تعداد بازدید : 477
گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش میاندرود
به منظور جلب مشارکت خیرین، گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش میاندرود با حضور تعدادی از خیرین حوزه سلامت، در مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع تشکیل شد.
به منظور جلب مشارکت خیرین، گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش میاندرود با حضور  تعدادی از خیرین حوزه سلامت، در مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع  تشکیل شد.
رییس مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع در این نشست، طی سخنانی با بیان اینکه این مرکز با دارا بودن ۲۰۰ تخت درمانی ثابت و ۱۹۵ تخت درمانی فعال به بیماران خدمات درمانی ارایه می دهد، گفت: این مرکز با فراهم آوردن شرایط خدمات درمانی منحصر به فرد، علاوه بر مازندران استانهای همجوار از جمله گلستان-گیلان و سمنان را نیز پوشش می دهد.
دکتر مهدی پور اصغر به موفقیتهای به دست آمده در مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع اشاره و تصریح کرد: این مرکز توانسته با ارایه خدمات درمانی مناسب گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ ،۱۴۰۰ و۱۸۰۰۱ را به دست آورد.
وی نداشتن مرکز اقامتی برای همراهان بیمار را یکی از مشکلات مرکز دانست و اظهار داشت: با توجه به  فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرمایند ما می خواهیم اگر فردی بیمار شد به غیر از درد بیمار، درد دیگری نداشته باشد، ساخت مرکز اقامتی برای همراهان بیمار ضروری به نظر می رسد.
رییس مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع در پایان سخنانش خواستار مشارکت جدی حضار و سایر اعضاء مجمع خیرین سلامت مرکز در ساخت مکان اقامت همراهان در بیمارستان شد.
بخشدار مرکزی میاندرود نیز ضمن تقدیر از رییس مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع در برگزاری این نشست، بر انجام کارهای خیرخواهانه و مشارکت مردمی  تاکید کرد و گفت: از مجمع و اعضای شورای اسلامی و دهیاران در خصوص مشارکت و جمع آوری کمکهای مردمی انتظار مساعدت داریم.
رضایی راد اظهار امیدواری کرد بتوانیم تسکینی برای آلام و درد بیماران و خانواده شان باشیم.
 در پایان این گردهمایی نیز قبوض تهیه شده توسط مجمع خیرین سلامت به منظور دریافت کمک های مردمی در اختیار دهیاران قرار گرفت.
 گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش میاندرود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal