حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/06/25 تعداد بازدید : 232
اخذ تاییدیه دوره فوق تخصصی گوارش برای سومین سال متوالی
رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری گفت: این مرکز برای سومین سال متوالی توانست تاییدیه دوره فوق تخصصی گوارش را دریافت نماید.


رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری گفت: این مرکز برای سومین سال متوالی توانست تاییدیه دوره فوق تخصصی گوارش را دریافت نماید.
دکتر عالیه زمانی در نشست اعضای هیات امنای مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری به بیان شاخص فعالیتهای این مرکز از ابتدای سالجاری تا کنون پرداخت و گفت: میانگین تعداد تختهای فعال مصوب این بیمارستان 328 تخت است که 283 تخت اشغال است.
وی با بیان اینکه در 5 ماهه نخست سالجاری 12 هزار نفر در این مرکز بستری شدند اظهار داشت: در شهریور ماه امسال ظریب اشغال تخت این مرکز صد درصد بوده است.
دکتر زمانی راه اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مصطفویان و فعالیت این مرکز در دو شیفت صبح و عصر را یکی از خدمات درمانی این بیمارستان دانست و افزود: این کلینیک با تعرفه دولتی و حضور اساتید و متخصصان پزشکی مورد استقبال مردم مازندران قرار گرفت.
رییس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری به احداث ، تجهیز و راه اندازی اورژانس این بیمارستان با حضور وزیر کار و رفاه اجتماعی اشاره و تصریح کرد: این اورژانس در یک هزار متر مربع به عنوان اورژانسی کلاسیک، مدرن و امروزی دارای بخشهای مختلفی از جمله اتاق احیا که ظرفیت پذیرش همزمان 3 بیمار را دارد، بخش تحت نظر که  17 تخت بستری در آن پیش بینی شده و نیز سالن انتظار، تریاژ است.
دکتر زمانی با بیان اینکه راه اندازی بخش مستقل گوارش با 13 تخت برای استقرار فوق تخصص گوارش در این مرکز در حال انجام است، گفت: ایجاد بخش 8 تختی سایکوسوماتیک نیز در راستای گسترش آموزش و جذب دوره تخصصی این رشته در حال پیگیری است
وی، افزایش تعداد اتاقهای عمل ، تکمیل بخش رادیوتراپی و نیز اقدامات ضروری در سیستم تاسیسات ، نصب دستگاه رادیوگرافی و ماماوگرافی، تعویض و نوسازی تمامی تختهای فرسوده، تغییرات در نحوه پذیرش بیماران و نیز استقرار پذیرش اورژانس در بخش اورژانس را از دیگر فعالیتهای این بیمارستان عنوان کرد.
دکتر زمانی با اشاره به اجرای نرم افزار بیمارستانی برای بهبود ارایه خدمات درمانی گفت: تمامی فعالیتهای صورت گرفته در راستای ارایه خدمات مناسب و مطلوب به مراجعه کنندگان بوده است.
در ادامه این نشست عبوری شهردار ساری نیز در سخنانی بیمارستان امام خمینی (ره) ساری را قلب تپنده سیستم پزشکی در مازندران عنوان کرد و گفت: به منظور بهبود شرایط این مرکز ، اقدامات و کمکهای لازم از سوی شهرداری صورت خواهد گرفت.

اخذ تاییدیه دوره فوق تخصصی گوارش برای سومین سال متوالی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal