حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/06/26 تعداد بازدید : 381
بیانیه دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در محکومیت اهانت به پیامبر اعظم (ص)
دکتر حسین جلاهی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به منظور محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) که توسط امریکا و صهیونیسم پی ریزی شده بود، بیانیه ای در این خصوص صادر کردند.
از سوی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران صورت گرفت
صدور بیانیه دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در محکومیت اهانت به پیامبر اعظم (ص)

دکتر حسین جلاهی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به منظور محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) که توسط  امریکا و صهیونیسم  پی ریزی شده بود، بیانیه ای در این خصوص صادر کردند.

دراین بیانیه آمده است:
 هوالذی ارسل رسوله بالهدی و دین الحق لیظهره علی الدین کله و لوکره المشرکون   صف/9

« او کسی است که رسول خود را با هدایت و دین حق فرستاد تا او را بر همه ادیان غالب سازد، هر چند برای مشرکان خوشایند نباشد . »

حرکت برنامه ریزی شده پیروان شیطان برای مخدوش کردن چهره ی نورانی ترین موجود خلقت، مورد تنفر همه فرهیختگان جامعه بشری قرار گرفته است .

متهم اصلی در این حرکت زشت ، دولت امریکا و صهیونیسم جهانی است که برای چندمین بار به جهانیان اعلام کردند که دشمنی آنان با بشریت و ارزشهای متعالی انسانی والهی پایانی ندارد.

عادی جلوه دادن توهین به مقدسات و ارزشهای انسانی و الهی با نقاب دفاع از آزادی بیان، یکی از سیاه ترین ماموریتهای طاغوت بزرگ، آمریکاست تا بتدریج اصل توحید را انکار و اندیشه های شیطانی را بر سراسرجهان حاکم سازد.

آمریکا و صهیونیسم باید تاکنون آموخته باشند که اینگونه رفتارهای سخیف، آنان را نزد ملتهای مسلمان و آزاده به دشمن شماره یک بشریت تبدیل ساخته است .

ما دانشگاهیان، ضمن محکوم نمودن این رفتار ضد بشری، از سازمانهای بین المللی بویژه سازمان ملل متحد و مجامع مدعی حقوق بشر و سران کشورهای اسلامی خواستار محکومیت و جلوگیری از اقدامات مشابه در آینده در حق ملل و مقدسات آنان بوده و از قوه قضائیه کشور انتظار داریم با توجه به مسئولیت دولت آمریکا تمام اقدامات لازم را جهت طرح شکایت در مجامع قضائی بین المللی، برای تعقیب و مجازات مرتکبین این اقدام وقیحانه به عمل آورد.
بیانیه دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در محکومیت اهانت به پیامبر اعظم (ص)
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal